Baník vdruholigovém utkání na Strahově, kde své domácí zápasy hraje Sparta Krč, sice vedl celý zápas branou Bauera, ale nakonec pět minut před koncem po chybě vobraně inkasoval. Trenér tak po utkání sKrčí nakonec přeci jen litoval, že Baník zPrahy přivezl ´jen´ remízu.
„Kdyby mi někdo před utkáním řekl, že budeme mít po zápase bod, tak bych to samozřejmě bral a byl spokojený. Jenže teď mám pocit, že jsme měli na víc než sKrčí remizovat,“ přiznal sokolovský trenér. Příčiny ŕemízy trenér shrnul do jedné věty. „V předchozím utkání doma sHFK Olomouc jsme zpěti vyložených šancí dali tři góly a sKrčí jsme zpětí vyložených příležitostí vstřelili jen jednu branku. To je ten zásadní problém, proč jsme vybojovali pouze bod,“ přiznal trenér Baníku.
Herně se vPraze Baníku dařilo, hlavně vprvním poločase, kdy hráči navázali na předchozí vítězný duel sHFK Olomouc. „Hráli jsme velmi dobře. Tak kvalitní výkon áčka jsem na Baníku ještě neviděl, fotbalová kvalita byla jasně na naší straně. Zprvní půlky jsem byl příjemně překvapený,“ rozplýval se Abrhám po vyhraném poločase.
Jenže po změně stran se Krč herně zvedla. „My jí ktomu ale pomohli. Soupeři se povedlo pár protiútoků, my tím znervózněli a to byl pak problém. Sparta pak měla více ze hry, ale my patnáct minut před koncem zahodili tři vyložené šance. Kdyby alespoň jedna ztěch tří příležitostí skončila brankou, bylo by po zápase,“ tuší trenér. Místo toho Sokolováci pět minut před koncem inkasovali po akci, která ale brankou rozhodně skončit nemusela.
O to víc pak mrzí, že Baník nevyužil vypravané příležitosti. Právě tři znich zahodil vloňské sezoně nejlepší střelec mužstva Michal Salák. „Salák je zkušeným hráčem a už proti HFK Olomouc potvrdil, že umí dávat góly. Teď mu to tam, bohužel, nespadlo ani jednou, ale já věřím, že nám ještě svými góly vsezoně pomůže,“ dodal trenér Abrhám.