Ke zraněným Kalabzovi, Křížovi a Halčinskému se přidali další absentéři Klemm, Stejspal, Cigánik…, a tak sestavu museli doplnit někteří hráči Btýmu a také 44letý matador Miroslav Kasl. Hlavně však došlo k přesunu na jednotlivých postech a to se nakonec ukázalo zřejmě jako rozhodující.

Domácí také začali zbytečně zakřiknutě. Hosté si tak vytvořili převahu, měli častěji míč na kopačkách. Přestože se hrálo většinou na polovině Dolního Rychnova, do šancí domácí hostující „kohouty“ dlouho nepouštěli. To však platilo jen do 19. minuty. V té nechali Rychnovští prostor Iterskému, který si převzal míč ve středu hřiště, před šestnáctkou vystřelil a gólman Krhounek na umístěný míč nedosáhl 0:1.

To však nebylo vše. Po necelých třech minutách domácí inkasovali znovu. Na začátku akce byl opět Iterský, který důrazně zabojoval ve středu hřiště a po svém průniku našel Štefana, který se štěstím prostřelil domácího gólmana 0:2. A konsternovaní svěřenci Haralda Houšky mohli vzápětí inkasovat znovu, tentokrát stoprocentní šanci Františkových Lázní zlikvidoval Krhounek.

Po půlhodině hry se připomněli také domácí, střela Sedláčka z přímého kopu zamířila s přispěním brankáře Vachůna pouze těsně nad.

Ve druhém poločase se Dolnorychnovští snažili za neustálého povzbuzování svého kouče Haralda Houšky o zvrat. Odhodili zbytečný respekt a začali hrát. Natlačili se na polovinu Františkových Lázní, ale využít několik standardních situací a dalších náznaků šancí se jim nepodařilo. A když v závěru při přečíslení tři na jednoho Křenek poslal míč zbrkle jen do rukou brankáře kohoutů, bylo o výhře hostí rozhodnuto.

SK Dolní Rychnov - FC Františkovy Lázně 0:2 (0:2).

Branky:Iterský, Štefan. Rozhodčí:Hyčka Chládek, Hrnčál.

Dolní Rychnov:Krhounek Kasl, Reissmüller (52. Červený), Majer, Kokoška, Srb, Sedláček, Vůjtěch, Singer, Křenek, Šťáhlavský. Trenér: Harald Houška.