Březováky nejdříve čekala dohrávka, ke které zamířili právě na půdu nováčka z Kynšperka.
Tam Březová potvrdila roli favorita, když nakonec slavila před necelými třemi stovkami diváků výhru rozdílem dvou branek. Pak už přišlo na program dvacáté kolo. V tom se svěřenci březovského kouče Peterky představili na svém pažitu, kde hostili v dalším sokolovském derby celek Citic.
I v tom se střelcům Březové dařilo, když nakonec slavili čtyřbrankové vítězství. Tím si Březová udržela tříbodový náskok na čele tabulky. Po prohře v dohrávce si chtěl napravit chuť Kynšperk, který se představil v Nejdku. Tam nakonec urval dva body, když nejdříve uhrál s tamním FK nerozhodný výsledek a poté ovládl penaltový rozstřel. Hodně cennou výhru vybojovala na svém pažitu Lomnice, která v sokolovském derby pokořila Královské Poříčí čtyřmi góly.

Na body se tentokrát hodně nadřelo Nové Sedlo, které překvapivě v derby s Horním Slavkovem dvakrát prohrávalo. Důležitou výhru výběru novosedelského trenéra Stanislava Suchého nakonec zařídil střídající Bedřich Rychna, který během svého pobytu na hřišti dvakrát skóroval. Naopak velké překvapení se odehrálo ve Františkových Lázních, kde se střetly dva týmy ze suterénu krajské tabulky, když Františkovy Lázně přivítaly Starou Roli.

Nakonec se z třetí výhry v soutěži radovaly Frantovky, které porazily Starku čtyřmi góly. Ze stínu výsledkové mizérie vystoupili hráči Ostrova, kteří svým střeleckým apetitem sfoukli jako svíčku v rámci derby karlovarskou Lokomotivu sedmi zásahy. Velký díl na tom měl autor tří branek Jan Liška. Naplno bodovala doma Toužim, která nasázela pět branek chebskému FC a v tabulce se dotáhla na dohled medailovým postům.

Výsledkový servis:
Dohrávka: Kynšperk – Březová 1:3 (0:2). Branky: Bezděkovský Jiří – Domin Roman 2, Bereczký Tomáš.

Krajský přebor, 20. kolo:
Lomnice – Kr. Poříčí 4:1 (4:0). Branky: Prečan Michael 2, Hauf Stanislav, Novák Daniel – Tuschinovschi Marek.

Nejdek – Kynšperk 2:2 (1:2) – PK 3:4. Branky: Kurtin Jakub, Rutrle Jakub – Svůra Michal, Packert Daniel.

Březová – Citice 4:0 (2:0). Branky: Domin Roman 2, Kašpar Jan, Peterka Petr.

H. Slavkov – Nové Sedlo 2:3 (1:1). Branky: Drobný Jiří 2 – Rychna Bedřich 2, Müller Michal.

Fr. Lázně – St. Role 4:2 (2:1). Branky: Lávička Luboš 2, Šiman Václav, Podlipský Miroslav – Plch Martin, Vašíček Jiří.

Loko K. Vary – Ostrov 0:7 (0:5). Branky: Liška Jan 3, Tolar Jan 2, Kobera Michal, Novotný Milan.

Toužim – FC Cheb 5:1 (2:1). Branky: Kliment Lukáš 2, Hejkal Marek, Hotěk Miloslav, Borek Jakub - Kutlák Václav.

tabulka po 20. kole