„Bohužel nás poslední dobou provází zranění či pracovně vytížení hráči, takže do Sokolova jsme zamířili pouze s dvěma náhradníky a dvěma gólmany,“ vracel se k utkání ostrovský trenér Jiří Štěpán.

„V první půlce nám chvíli trvalo než jsme se zorientovali a zachytili tlak domácích, kteří na nás vlétli a díky jejich aktivitě vedli v 5. minutě 1:0. Následně jsme se dostávali do šancí, kdy jsme dokázali nastřelil břevno, tyč, měli výhodu pěti rohů, ale nedokázali jsme se prosadit,“ poznamenal Štěpán k prvnímu poločasu, který jeho tým prohrál 0:1.

„V druhé půli jsme opět nezachytili začátek a v 51. minutě jsme podruhé inkasovali. Naštěstí jsme ne složili zbraně a po standardní situaci se prosadil v 60. minutě Pavel Veselý a o deset minut později se nám podařilo srovnat zásluhou Tomáše Bursíka, když takto i zápas skončil,“ bilancoval druhé dějství Štěpán a závěrem dodal: „Utkání bylo velmi náročné a hráči ho skvěle odpracovali.“

Fraga bude v Oaks patřit k největším favoritkám.
Vrcholem čtvrtého mítinku OAKS a tradiční Lázeňská míle

Baník Sokolov 1948 – FK Ostrov 2:2 (1:0). Branky: 7. a 51. Fišer Patrik – 60. Veselý Pavel, 70. Bursík Tomáš.

Sokolov, I. poločas: Dvořák – Kýček, Hackl, Kursa, Fišer, Body, Frič, Šulc, Dubnický, Horvát, Holík, II. poločas: Fiala – Kolář, Šulc, Horvath, Kýček – Stockner, Veverka, Krlička, Foldeš, Ptáček – Fišer.

FK Ostrov, I. poločas: Vaněček – Chomát, Vondráček, Liška, Toth – Hron, Horváth, Matoušek, Kostka, Kočí – Bursík; II. poločas: Süttö mladší – Chomát, Vondráček, Liška, Toth – Veselý, Horváth, Matoušek, Vrba, Kočí – Bursík.