Spanilá jízda Dalovic skončila na půdě Útviny, když se o to, postaral dvěma góly útvinský šutér David Dvorský, který soupeři nasázel dvě branky. Na vítěznou vlnu se vrátily i Žlutice, které pokořily Loket zásluhou dvou gólů z kopaček Matěje Strejčka.

Veledůležité vítězství si pak připsala na svém hřišti Pila, která v souboji o sestupové příčky zdolala Kaceřov čtyřmi brankami. Po několika kolech bez bodu si napravil reputaci i Sedlec, který se doma vytáhl na Nejdek, kterému přibalil na cestu zpátky do fotbalové rance tři branky. Hrozňatov pak rozhodl o své výhře nad březovskou Jiskrou až po bezbrankovém prvním poločase a Bečov uhrál nerozhodný výsledek na půdě nováčka z Dolního Žandova.

Výsledky, 25. kolo

Útvina – Dalovice 2:1 (1:1)
Dvě branky vítěze obstaral David Dvorský, za hosty pak vstřelil čestný úspěch Miroslav Brabec.

Žlutice – Loket 2:1 (0:0)
Dvakrát se radoval ze vstřelené branky žlutický útočník Matěj Strejček, za hosty se pak jednou trefil přesně mezi tři tyče Hynek Falář.

Sedlec – Nejdek 3:0 (2:0)
Sedlec navrátili na vítěznou vlnu tři kanonýři, ve složení Michal Kováč, Martin Kníže a Lukáš Tůma.

Pila – Kaceřov 4:0 (3:0)
Domácí rozhodli o své důležité výhře již v první půli, když se do branky hostů trefili Rudolf a Ondřej Brožíkovi. O zbylé dvě se pak postarali Karel Mourek a Vlastimil Šimůnek.

Hrozňatov – J. Březová 3:2 (0:0)
V tomto duelu padaly branky až po změně stran. Za domácí se zapsali do střelecké listiny Miroslav Kubík, Petr Břicháček a Eduard Ďurčák. Za Březovou pak byli úspěšní Tomáš Beran a P. Svoboda.

Lipová – Kynšperk 0:1 (0:1)
O překvapivé výhře hostů rozhodl na hřišti lídra tabulky přesnou ranou Robert Kolov.

D. Žandov – Bečov 2:2 (1:1)
Dvě branky nováčka z Dolního Žandova zařídil Roman Kič, za hosty pak srovnali ukazatel skóre do konečné podoby Marek Baláž a Adel Marzouk.