Podzimním mistrem se stalo stejně jako loni béčko Chodova. Spartak dokonce zaznamenal stejně bodů jako minulou sezonu – 27, i když tentokrát stačilo borcům Chodova k dosaženému zisku odehrát o jedno utkání méně.

Chodovští fotbalisté také na podzim nastříleli nejvíce branek, celkem 45, a nejméně gólů inkasovali, v deseti duelech  pouze 13.
Naopak nejhorším útokem disponovaly poslední Bukovany, které poslaly míč do sítí soupeřů jen šestkrát. Bukovanští měli také nejprostupnější obranu, obdrželi 61 branek.

Remízovým králem podzimu se potom staly Kraslice, ale tři remízy fotbalistů SKF z jedenácti zápasů dávají tušit, že nerozhodné výsledky se moc nenosily.

Nejhorším týmem soutěže se stal tak nějak poskládaný tým Bukovan, který ani jednou nebodoval. Alespoň za účast, přes vysoké porážky, by si určitě zasloužil cenu fair  play. V jejich dresu nastupovali vedle mladíků i hráči, kteří s fotbalem dávno skončili.

Nejdelší vítěznou sérii předvedla březovská Olympie, která vyhrála sedm zápasů v řadě.

Domácí prostředí nejvíce sedělo Chodovu, který v šesti zápasech ani jednou nezaváhal. Na vlastním trávníku se dařilo i Lomnici, Staré Chodovské a Hornímu Slavkovu, kteří klopýtli  jen jednou.

Naopak doma se příliš  nevedlo, kromě posledních Bukovan, také Starému Sedlu, Jindřichovicím a Svatavě, ty doma poztrácely více bodů, než získaly.

Na hřištích soupeřů dominovaly Kraslice, které ze šesti duelů hned čtyři vyhrály. Venku se dařilo i Staré Chodovské, která si přivezla deset bodů, aktivní bilanci na cizí půdě měl i Chodov a Březová. Naopak neškodným dojmem působily vedle nulových Bukovan i Jindřichovice, ty vybojovaly z pěti zápasů pouze jediný bod.

Překvapením přeboru se staly bezesporu výsledky nováčka soutěže ze Staré Chodovské, která se na chvíli usadila i na prvním místě a jako jediná dokázala pokořit podzimního mistra z Chodova. Druhé místo po polovině přeboru je pro borce ze Staré Chodovské určitě velkým úspěchem, byť mají ve svém kádru i zkušené fotbalisty.

Desítku dostaly v průběhu podzimu dva celky. Bukovany  prohrály 10:0 s Chodovem a Starým Sedlem. Fotbalisté Starého Sedla si rovněž vyzkoušeli, jaké je to také deset branek dostat, desítku fásli v posledním podzimním kole v Lomnici (10:1).

Nejvyšší diváckou podporou se mohli pyšnit hráči Staré Chodovské s průměrem 84 diváků na zápas, Starého Sedla (74) a Horního Slavkova (64).

Nejméně diváků chodilo v přece jen menší obci, Kaceřově – v průměru kolem dvaceti.

Nejvíce fanoušků si našlo cestu na zápas mezi Starým Sedlem a celkem Bukovan, neuvěřitelných 200. A hodně sledované bylo i derby mezi Starou Chodovskou a Chodovem, na které zamířilo 150 diváků.

Střelcem podzimu se stal kaceřovský Jan Lhota s dvanácti brankami, následován  Patrikem Aubrechtem z Horního Slavkova (11) a Lukášem Hroudou ze Svatavy (10).