Další halový turnaj mladších přípravek, ročníky narození 1999 a ml., pořádal Spartak a DDM Horní Slavkov ve sportovní hale IŠTE v Sokolově.
První dvě místa putovala do Karlových Varů, až pak se seřadila družstva ze Sokolovska: třetí byl Chodov, čtvrtý Horní Slavkov a pátý Sokolov.

Skupina A

Výsledky: Buldoci K. Vary – FK Nová Role 3:0, - Spartak H. Slavkov 6:1, - KSNP Sedlec 7:0, - FC Cheb 2:0, - Tatran Kadaň 3:0;
Nová Role – H. Slavkov , - Sedlec, - FC Cheb, - Kadaň vše 0:3 kontumačně;
H. Slavkov – Sedlec 3:0, - FC Cheb 1:0, - Kadaň 0:0;
Sedlec – FC Cheb 0:3, - Kadaň 0:3;
FC Cheb – Kadaň 1:1.

Tabulka:

1. Buldoci K. Vary 5 0 0 21: 1 15
2. Spartak H. Slavkov 3 1 1 8: 6 10
3. Tatran Kadaň 2 2 1 7: 4 8
4. FC Cheb 2 1 2 7: 4 7
5. KSPNP Sedlec 1 0 4 3:16 5
6. FK Nová Role 0 0 5 0:15 0


Skupina B

Výsledky: FK Ostrov – FK Baník Sokolov 0:2, - FK Olympie Březová 3:1, - Spartak Chodov 0:1, - TJ OSS Lomnice 1:1, - Loko K: Vary 1:1;
Sokolov – Březová 3:0, - Chodov 0:1, - Lomnice 4:0, - Loko K: Vary 0:1;
Březová – Chodov 1:1, - Lomnice 0:1, - Loko K. Vary 0:1;
Chodov – Lomnice 2:1, - Loko K: Vary 0:2;
Lomnice – Loko K. Vary 0:2.

Tabulka:

1. Loko K. Vary 4 1 0 7: 1 12
2. Spartak Chodov 3 1 1 5: 4 10
3. FK Baník Sokolov 3 0 2 9: 2 9
4. FK Ostrov 1 2 2 5: 6 5
5. TJ OSS Lomnice 1 1 3 3: 9 4
6. Olympie Březová 1 0 4 2: 9 1

O 9. místo: KSNP Sedlec – Olympie Březová 0:0, Lomnice – Březová 1:0, Lomnice – Sedlec 2:0; o 7. místo: FC Cheb – FK Ostrov 1:1 (na penalty Ostrov), KSNP Sedlec – OSS Lomnice 0:2; o 5. místo: FK Tatran Kadaň – FK Baník Sokolov 0:1; o 3. místo: Spartak H. Slavkov – Spartak Chodov 1:3; finále: Buldoci K. Vary – Lokomotiva K. Vary 2:0.

Konečné pořadí: 1. Buldoci K. Vary, 2. Loko K. Vary, 3. Spartak Chodov, 4. Spartak H. Slavkov, 5. FK Baník Sokolov, 6. FK Tatran Kadaň, 7. FK Ostrov, 8. FC Cheb, 9. TJ OSS Lomnice, 10. FK Olympie Březová, 11. KSNP Sedlec, 12. FK Nová Role.
Nejlepší hráč každého mužstva: Kryštof Linhart (Spartak Chodov), David Kursa (FK Baník Sokolov), Richard Kaluwok (FC Buldoci K. Vary), Ondřej Keřka (KSNP Sedlec), Michal Bureš (FK Ostrov), Petr Matoušek (OSS Lomnice), Matěj Chmelanský (Olympie Březová), Dominik Kolář (FK Tatran Kadaň), Marek Skřivánek (FC Cheb), David Czapai (Lokomotiva K. Vary) a Marcel Vedana (Spartak Horní Slavkov).
Nejlepším brankářem turnaje byl Zdeněk Bešťák z FK Ostrov, nejlepším hráčem Pavel Pomahač z Lokomotivy Karlovy Vary a nejlepším střelcem Martin Graciar z FC Buldoci Karlovy Vary.