Krajský přebor dorostenců v kopané má za sebou již své šesté kolo. Z hostujících týmů se dokázal prosadit pouze Nejdek, když porazil Toužim.

Hvězda Cheb – Aš 3:0 (2:0).
Tým Hvězdy Cheb hostil na stadionu Lokomotivy Jiskru Aš a zachoval se jako správný hostitel. To znamená, že naděloval. Trojice Sinkule, Duda a Anděl se postarala o tři branky a hosté odjeli s prázdnou. Navíc sudí Vokoun poslal předčasně pod sprchy hostujícího Koubka.
Branky: Sinkule Patrik, Duda Patrik, Anděl Jakub. Rozhodčí: Vokoun Tomáš. ČK: 0:1 (Koubek František).
Ostrov – Kynšperk 4:0 (2:0).
Umění fotbalistů Ostrova na vlastní kůži pocítili borci z Kynšperka. Domácí měli od prvních minut zápas pod kontrolou a nakonec se dokázali prosadit čtyřikrát.
Branky: Botoš Robert, Vomočil Petr, Ondráček Lukáš, Mrňka Petr.
FC Cheb – Teplá 11:0 (7:0).
Jedenáct branek si odvezla poslední Teplá ze hřiště FC Cheb. Za domácí byli nejpřesnější Vojtěch Hošna se čtyřmi brankami a Tomáš Lacina se třemi góly.
Branky: Hošna Vojtěch 4, Lacina Tomáš 3, Ferko Robert 2, Petík Robert, Petík Josef. Rozhodčí: Vejvoda Zdeněk.
M. Lázně – Chodov 5:3 (4:2).
Na stadion Viktorie přijel dorost Spartaku Chodov, a i když si přivezl střelce Davida Friedla, tak to bylo málo. Domácí dokázali vstřelit pět branek a z toho tři vstřelil Honza Bílek.
Branky: Bílek Jan 3, Drahorád Filip, Kysilka Marek - Friedl David 3. Rozhodčí: Valíček Petr.
Toužim – Nejdek 0:3 (0:2).
Jediný, kdo se dokázal prosadit na hřišti soupeře, byli borci z Nejdku. Dvakrát se prosadil Zdeněk Šlehubr. Jeden gól přidal Martin Šamberger.
Branky: Šlehubr Zdeněk 2, Šamberger Martin. Rozhodčí: Vasilko Jan.
H. Slavkov – Loko KV 3:2 (0:2).
Jan Žampach dal karlovarské Lokomotivě v Horním Slavkově naději na tři body. V prvním poločase se dokázal prosadit dvakrát, ale nakonec se to ukázalo málo. Domácí nastoupili po přestávce jako vyměnění. Franta Zázrivec a Mirek Navrátil dokázali dohromady vstřelit tři góly a zařídili pro hornoslavkovský Spartak tři body.
Branky: Zázrivec František 2, Navrátil Miroslav - Žampach Jan 2. Rozhodčí: Godža Ladislav. ČK: 1:1 (Vejvoda Jaroslav - Bitman Patrik).