Zápasy o konečné pořadí vyvrcholil o víkendu zimní turnaj Baníku Sokolov pod názvem Royal cup. Celkové prvenství si vybojovali domácí dorostenci, kteří ve finále porazili až v penaltovém rozstřelu Lomnici. Bronzovou příčku obsadili po výhře nad německým Tirschenreuthem hráči Vintířova. Páté místo, rovněž až po pokutových kopech, získali fotbalisté Chodova, šestá skončila Stará Role, sedmé Kr. Poříčí.

FK Baník Sokolov U19 - OSS Lomnice 3:2PK (1:1). Ve finálovém utkání vedli dvakrát hosté z Lomnice. Jejich úvodní branku vstřelil ve 38. minutě Malinkovič, ale v závěrečné minutě první půle ještě srovnal stav Tůma. V 59. minutě vrátil Lomnici vedení Veselý, ale i na jeho zápis do střelecké listiny dokázali domácí odpovědět, konkrétně Radlerem v 68. minutě. O vítězi utkání i celého turnaje tak musely rozhodnout pokutové kopy, v těch byli úspěšnější dorostenci Baníku Sokolov.

Branky: Tůma, Radler Malinkovič, Veselý. Rozhodčí: Štěrba M., Klinger, Nehasil.

Baník Vintířov - FC Tirschenreuth 2:1 (2:1). V souboji o třetí místo poslal Němce ve 22. minutě do vedení Trissl, ale již po necelých dvou minutách srovnal Komínek a minutu před koncem prvního poločasu navíc dokončil obrat ve skóre Gašpar. Ve druhém poločase již branka nepadla.

Branky: Komínek, Gašpar Trissl.

DDM Stará Role - Spartak Chodov 3:4 PK (2:2). V prvním poločase museli fotbalisté Chodova dvakrát dotahovat jednobrankové manko. To se jim podařilo a naopak po přestávce v 59. minutě vedli po brance Kočího. V 70. minutě se však trefil také Diviš, a tak se i v tomto duelu kopaly pokutové kopy. V nich si výhru a páté místo v turnaji vystříleli hráči Chodova

Branky: Stýblo, Nerad, Diviš Kočí 2, Šteg. Rozhodčí: Pešek, Cvrk, Aubrecht.

Konečné pořadí Royal cupu: 1. FK Baník Sokolov U19, 2. OSS Lomnice, 3. Baník Vintířov, 4. FC Tirschenreuth, 5. Spartak Chodov, 6. DDM Stará Role, 7. Baník Královské Poříčí.