Vstup však měli spartakovci do utkání excelentní, když je po skvělé kombinaci s Čižnárem poslal do vedení ve 14. minutě Kaňok. Pak ale začaly střílet branky jen Mariánky a zaslouženě tak dovedly zápas do vítězného konce.
„Mariánské Lázně hrály tradičně velmi dobrý fotbal. Prostě na nás umí,“ narážel trenér Spartaku Chodov Jiří Vican například na porážku ve finále krajského poháru mužů.
Chodov nastoupil do utkání bez tří zraněných hráčů, a to Šellonga, Hányše a Vondráčka, a během hry se jejich absence značně projevila. A když do sprch zamířil v prvním poločase i zraněný Čižnár, který si přivodil v duelu výron kotníku, dostala hra Chodova pořádnou trhlinu.
„Po odchodu Čižnára se naše hra celá rozpadla. Soupeř byl po všech stránkách lepším týmem, navíc nás přehrál ve všech činnostech. Nás pak hodně podrželi oba gólmani Dutz s Pelechem. Snahu pak nelze upřít i Kaňokovi. Někteří hráči by se měli nad sebou zamyslet,“ lamentoval Vican.
Jeho tým tak musel skousnout první prohru na turnaji. „Soupeř vyhrál zaslouženě. My jsme teď uzavřeli hrubou přípravu a na řadu tak přijde herní příprava, ve které budeme pilovat herní projev mužstva,“ zamyslel se kouč. V neděli změří na sokolovském turnaji Chodov své síly s dalším nováčkem divize Toužimí, takže se má fanoušek kopané na co těšit.