V kategorii U19 se představila Slavia na stadionu Teplic, kde sice vyhrála první poločas po brance Filipa Zeronika ze 41. minuty, ale nakonec o tříbodový zisk přišla v závěru duelu, přesněji v 84. minutě, kdy se prezentoval vyrovnávací trefou teplický Jaroslav Souček. I přesto sešívaní udrželi i po třetím kole svou neporazitelnost.

Naopak se nedařilo Sokolovu, který se představil v Ústí nad Labem, kde prohrál 0:3, když domácí rozhodli o své výhře již během první poločasu, kdy baníkovcům vstřelil dvě z celkových tří branek.

Výsledky, 3. kolo, U19

Teplice – Slavia Karlovy Vary 1:1 (0:1). Branky: 84. Souček Jaroslav – 41. Zeronik Filip.

Ústí nad Labem – Baník Sokolov 3:0 (2:0). Branky: 14. Herman Vojtěch, 25. Vorel Vojtěch, 50. Werner Adrian.


Načítám tabulku ...

V Teplicích se dařilo také mladšímu dorostu Slavie U17, který dosáhl na výhru 3:1. Skóre duelu otevřel ve 33. minutě Michal Jung. Po změně stran pak navýšili vedení Varů přesnými zásahy Štěpán Jankovský a Kryštof Štípek. O čisté konto přišla Slavia dvě minuty před koncem, kdy vstřelil čestný gól Lukáš Vegricht. Bod pak urval mladší dorost Baníku, který šel do vedení v Ústí nad Labem v 18. minutě, kdy se gólově prosadil Michal Brustmann. Vedení však baníkovci neudrželi, když za domácí výběr srovnal ve 42. minutě Adam Vymetal, který tak udělal gólovou tečku za utkáním.

Výsledky, 3. kolo, U17

Teplice – Slavia Karlovy Vary 1:3 (0:1). Branky: 88. Vegricht Lukáš – 33. Jung Michal, 70. Jankovský Štěpán, 77. Štípek Kryštof.

Ústí nad Labem – Baník Sokolov 1:1 (1:1). Branky: 42. Vymetal Adam – 18. Brustmann Michal.


Načítám tabulku ...