FK Baník Sokolov U19 - Lomnice 4:4 (2:2). V zahajovacím duelu turnaje domácí devatenáctka třikrát vedla, ale vedoucí celek krajské I. A třídy dokázal třikrát rychle srovnat stav. Naopak v 82. minutě šli hosté zásluhou Malinkoviče poprvé v utkání do vedení, dorostenci však čtyři minuty před závěrečným hvizdem srovnali Kalousem na konečných 4:4.

Branky: Tůma 2, Radlec, Kalous Uršula, Lorenc, Veselý, Malinkovič. Rozhodčí: Hyčka, Štěřík, Vejvoda.

Baník Vintířov - Spartak Chodov 4:1 (3:0). V nedělním dopoledním utkání poslal Vintířovské do vedení ve 27. minutě Novák a povedenou první půli ze strany Baníku potvrdili dalšími brankami Kavur a Kašpar. Po přestávce Chodov sice snížil, trefil se Kočí, ale poslední slovo měli znovu baníkovci. V 86. minutě tak pečetil výhru po chybě chodovské obrany Valach.

Branky: Novák, Kavur, Kašpar, Valach Kočí. Rozhodčí: Kobielský, Balhar, Melničuk.

DDM Stará Role - FC Tirschenreuth 6:0 (3:0). Jednoznačný průběh mělo poslední víkendové utkání turnaje. Němečtí fotbalisté byli pro Starou Roli snadným soustem, míč museli vytahovat ze své branky hned šestkrát. Branky: Diviš 2, Stýblo, Drahoš, Říha, Sikora. Rozhodčí: Melničuk, Kobielský, Balhar.