Domácí nastoupili do zápasu bez zraněného Dřížďala ataké Vrtělky, který je v Sokolově na hostování právě ze Zlína atak hrát nemohl. V první půli se hrál urputný fotbal.

Sokolovu, který byl přeci jen aktivnější, se vydařil závěr poločasu. Ve 45. minutě po akci a následné střele Vaněčka neudržel hostující gólman Kořínek mič a číhající Čada ho uklidil do sítě Moravanů, 1:0.

"Věděli jsme, že celé utkání bude o jednom gólu.Spoléhali jsme na jednu využitou šanci ato senámtaképodařilo," pochvaloval sitrenér Baníku Radoslav Látal.

Ve druhé půli se hosté snažili o zvrat, ale defenziva Baníku pracovala dobře a hosty prakticky do ničeho nepouštěla. Navíc v 87. minutě pečetil výhru Sokolova svou výstavníkřížnou trefou do šibenice zlínské branky domácí Petr Glaser.

"Obrana dnes byla bezchybná, Zlín jsme vlastně nepustili do žádné šance. Jeto důležitá výhra, hrozně sitéto výhry cením," uzavřel hodnocení zápasu Látal.

FK Baník Sokolov - FC Tescoma Zlín 2:0 (1:0)
Branky: 45. Čada, 87. Glaser.
Rozhodčí: Jech - Štěrba, Makovička.
ŽK: 2:2 (39. Mlika, 57. Vondráček - 43. Poznar, 77. Železník)
Diváci: 1016.

Sokolov: Buček - Vondráček, Dvorník, Hájovský, Hanzlík (73. Dvořák) - Glaser (88. Benda), Šindelář, Čada, Vaněček (K) - Šilhan (65. Machek), Mlika
Zlín: Kořínek - Jugas, Malý, Hájek (K), Jelínek - Motal, Elšík, Salachna (68. Šrom) - Železník (80. Holík), Poznar, Bača (52. Šumbera)