Volno si tentokrát vybrali hráči Staré Role. Naopak první utkání v turnaji odehráli hráči Královského Poříčí, kteří však podlehli Lomnici. S porážkou se museli smířit i fotbalisté Vintířova, které pokořil německý Tirschenreuth. Naopak znovu bodoval sokolovský dorost U19, který přestřílel na těžkém terénu chodovský Spartak.

Baník Vintířov - FC Tirschenreuth 4:6 (1:2). Baníkovci se ujali vedení v 10. minutě Gösslem. Německý soupeř však dvěma brankami do konce poločasu otočil skóre a od té chvíle již Vintířov pouze dotahoval neúspěšně náskok soupeře. V dresu Baníku o sobě dal vědět již zmiňovaný Gössl, autor tří branek. Za hosty se rovněž třikrát trefil Bauer.

Branky: 10., 52., 63. Gössl, 80. Krejčí 25., 37. a 68. Bauer, 50. a 70. Weiss, 60. Goybulak. Rozhodčí: Hrnčál, Vokoun, Chrástecký.

OSS Lomnice - Baník Kr. Poříčí 2:1 (0:1). Královské Poříčí mělo dlouho utkání ve své moci. Zásluhou Kratochvíla také baníkovci vyhráli první poločas. Po přestávce však přišli ke slovu také Lomničtí, kteří dvěma brankami Štěpánovského otočili skóre.

Branky: 58. a 75. Štěpánovský 26. Kratochvíl. Rozhodčí: Chrástecký, Vokoun, Hrnčál.

FK Baník Sokolov U19 - Spartak Chodov 5:3 (2:1). Chodov poslal v nepříliš fotbalových podmínkách, na silné vrstvě čerstvě napadaného sněhu do vedení v 18. minutě Bečvář. Sokolovští však rychle kontrovali Sýsem a do poločasu strhli vedení na svou stranu. Po přestávce již dotáhli baníkovci gólovou přestřelku do vítězného konce.

Branky: Sláma 2, Sýs, Plechatý, Plachta Bečvář, Kalous, Šleg. Rozhodčí: Cvrk, Vaněček, Peschel.