Jedinou výhru dokázali baníkovci vybojovat na domácím hřišti proti nováčkovi soutěže Dolnímu Rychnovu, ostatní zápasy však hráči Bukovan prohráli.
Některé duely těsně, jako v Citicích 5:4, doma s Ostrovem 3:4 nebo v Královském Poříčí 4:3. Jindy tým inkasoval neuvěřitelný příděl. Za zmínku stojí především debakl se Starou Rolí 3:12, v Novém Sedle 8:0, v Toužimi 7:0 nebo ve Žluticích 7:2.

Nejlepším střelcem mužstva byl Tomáš Krupička se sedmi brankami, kterému zdárně sekundoval s šesti gólovými zásahy Jiří Bezděkovský. Za nimi však zeje obrovská propast. Dvě branky ještě vyprodukoval matador Radek Svoboda. Ostatní hráči, kteří se zapsali do střelecké listiny, však byli pouze jednogóloví, a to Josef Bílek, Lukáš Mika, Tomáš Ouředník, Jaroslav Šindelář a Lukáš Tamajka.

Baníkovci v šesti z patnácti duelů vůbec nevstřelili branku, naproti tomu čisté konto uhájili pouze jednou.
Vyrovnanou bilanci, co se týče vstřelených a inkasovaných branek, mají pouze s předposledním Rychnovem, když vstřelili o branku více a o dvě více inkasovali, ale za ostatními týmy silně zaostávají.

Tristní je potom srovnání letošního a minulého podzimu. Loni totiž získaly Bukovany o neuvěřitelných 16 bodů více.
Na jaře tak baníkovce čeká zřejmě pouze boj o čestné dohrání soutěže, ztráta sedmi bodů na čtrnácté Citice je přece jen zřejmě příliš velkým soustem. „Pro nás je důležitější záchrana fotbalu v Bukovanech před záchranou krajského přeboru, tak aby tady byl fotbal další desítky let,“ vysvětluje předseda klubu Michal Houček.

Mužstvo povede do jarních bojů stejně jako v posledních podzimních zápasech Karel Urban.