„My musíme k zápasu přistoupit s určitou pokorou. Most je sice ve spodních patrech tabulky, ale na to my se nemůžeme dívat,“ říká před zápasem trenér Radoslav Látal.

Soupeře si trenéři Sokolova důkladně prostudovali. „Viděli jsme je hrát s Jihlavou a s Bohemians Praha. Dokázali si vytvořit řadu šancí, ale bohužel pro ně se nedokázali střelecky prosadit,“ pokračuje v předzápasovém rozboru kouč Látal.

Trenér se zaměřil na mužstvo Mostu i trochu podrobněji. „Tým se moc nemění. Sice mají nového trenéra, ale jsou technicky dobře vybaveni. Dokáží se prosadit v souboji jeden na jednoho. Považuji je za technický tým,“ přidává.

A jaká bude zbraň Sokolova? Trenér okamžitě odpověděl. „Venku se prezentujeme hrou, která nám přináší úspěch. Nic na tom měnit nebudeme. Naším cílem je bodovat, ale jsme si vědomi síly soupeře,“ přiznal.

Vítězná sestava se nemění. To je nepsané pravidlo. Jenomže bude to platit i tentokrát?
„Už to mám v hlavě nějak rozložené. Nad pár hráči visí nějaký ten otazník. Předpokládám, že k nějakým změnám dojde,“ pokračoval Radoslav Látal.

Jak už bylo napsáno, cílem je bodovat. „My chceme každé utkání dotáhnout do vítězného konce. Budeme se o to pokoušet i tentokrát.
Sokolovu se daří. Drží se na třetím místě tabulky a na vedoucí dvojici ztrácí pouhé čtyři body.

„To je sice pravda, ale stále je co zlepšovat. V každém zápase se udělá nějaká ta chyba. Tu si následně rozebíráme a pracujeme na jejím odstranění. Pokud se například vrátím k utkání s Jihlavou, tam první půlhodinka byla z naší strany velice špatná,“ dodal Radoslav Látal na závěr svých předzápasových prognóz.