O výhře domácího týmu nakonec rozhodly zajímavě nacvičené standardní situace. První přišla ve 27. minutě. Do té doby sokolovská defenziva prakticky nepustila Bohemians do nějaké příležitosti. Ale překvapivé rozehrání Grznára skončilo v Bučkově síti.

V 83. minutě předvedli domácí při trestném kopu znovu zajímavý taktický kousek. U míče se tentokrát jakoby bez zájmu potuloval Šisler, ale nakonec i jeho překvapivá střela znamenala branku. Vítěznou pojistku Bohemians obstaral v 89. minutě Šafránek, který po rychlém protiútoku zužitkoval hlavou centr Demetera.

Hosté mohou litovat především dvou zahozených příležitostí Mariana Geňa, který měl v 67. a 80. minutě na kopačkách vyrovnání, ale nejprve zamířil svou střelou těsně mimo tyče, poté jeho lob sice překonal brankáře, ale rovněž se do branky nevešel. Sokolovské naděje na zvrat držel až do konce zápasu vynikající gólman Buček, který zlikvidoval několik příležitostí domácího celku.

Bohemians Praha – FK Baník Sokolov 3:0 (1:0).
Branky: 27. Grznár, 83. Šisler, 89. Šafránek. Rozhodčí: Příhoda – Pelikán, Blažej. ŽK: 2:2. Diváci: 310.
Bohemians: Winter – Macháček, Drsek, Flachbart, Križan, P. Janda (87. Šafránek), Penc, M. Demeter, Grznár, Szabo, Šisler (90. Mišák).
Sokolov: Buček – Dřížďal (73. Šindelář), Dvorník, Hájovský, Dvořák, Machek, Vrtělka, Vaněček, Čada, J. Šilhan (46. Mlika), Benda (59. Geňo).