První poločas pětistovce diváků příliš fotbalové krásy nepřinesl. „Bylo to z obou stran bojovné. Ne že bychom to vypustili, chtěli jsme vyhrát, ale právě bojovnost se podepsala na technice. Příliš jsme s výkonem hráčů spokojeni nebyli,“ přibližuje duel sokolovský asistent Jiří Neček.
Po přestávce se hra Baníku již zlepšila. „Bylo to už o něčem jiném, trošku jsme přidali. Hráli jsme více po zemi, herně to již bylo lepší,“ ohlédl se za druhou půlí Neček.

Příliš šancí v utkání ale vidět nebylo. Přesto obě mužstva mohla vstřelit vítězný gól. „Po centru ze strany gólmanovi domácích míč vypadl, Jirka Mlika to mohl dát do prázdné branky, ale nedával pozor, tak jak jsme hráče upozorňovali, a šanci promarnil. Sice míč vypíchl, ale gólman si to sebral,“ popisuje asistent Baníku situaci.

Na druhé straně hřiště zase uklidil míč do bezpečí při povedené střele domácích sokolovský obránce Josef Dvorník.
Branky se tak diváci nedočkali. „Remíza byla nakonec pro obě mužstva spravedlivá,“ myslí si Neček, který je s bodem spokojen. „Bod bereme. Soutěž je hrozně dlouhá a každý plusový bod je dobrý,“ říká závěrem.

Další zápas sehrají sokolovští fotbalisté již ve středu, kdy se vypraví na půdu druhého celku tabulky Bohemians Praha, v sobotu potom hostí v poháru Viktorii Plzeň.