Skutečnost, že se většina účastníků navzájem osobně znala, vnesla již tradičně do celého vzpomínkového turnaje na fotbalových trávnících, až na výjimky, ne vždy vídanou přátelskou atmosféru, a to i přesto, že se na hřišti odehrávaly prestižní zápasy, především pak ty o konečné umístění.
Turnaj je pořádán pro hráče nad 40 let, ale jejich postupný nedostatek pořadatelé řeší umožněním účasti i mladíků, především potomků tradičních „plejerů“. Letos se tak účastnili bojů o konečné pořadí v turnaji i mladíci Body, Kubrycht, Štochner a Berka. Poslední dva jmenovaní navíc také svými vítěznými trefami rozhodli o konečném pořadí turnaje.

Výsledky skupiny: Pimus – Calvados 2:0, Pimus – Sopek 6:0, Pimus – Kopačka 6:2, Kopačka – Calvados 1:0, Kopačka – Sopek 4:0, Calvados – Sopek 4:0.
Pořadí skupiny: 1. Pimus 9 bodů (skóre 14:2), 2. Kopačka 6 bodů (7:6), 3. Calvados 3 body (4:3), 4. Sopek 0 bodů (0:14).

O 3. místo
SOPEK – CALVADOS 4:3. (vítěznou branku vstřelil Berka ml.). V zápase o třetí místo se hráči SOPKU snažili vrátit CALVADOSU porážku ze základní skupiny, ve které se jim nepodařilo skórovat.
Po prvním poločase tak překvapivě vedli dva nula. Nástup do druhé půle se naopak povedl CALVADOSU, který brzy vyrovnal a střelou Linharta se dostal i do vedení. Závěr zápasu však lépe zvládli hráči SOPKU, kteří stačili srovnat skóre a v poslední minutě jim zajistil místo na „bedně“ brankou Berka ml.
Sestavy/ CALVADOS: Kubík, Kubrycht ml., Kusík, Linhart, Lysák, Pitrmoc, Rottek, Suchopár, Tesař.
SOPEK: Ambrož, Berka ml., Berka, Body ml., Nývlt, Pálmai, Šipka, Vokoun.

Finále
KOPAČKA – PIMUS 3:1. (Branky: Štochner ml. 2, Partl – Havel). Do očekávaného finále pak nastupovali hráči PIMUSU a KOPAČKY. V zápase ve skupině jednoznačně dominoval PIMUS, který soupeři uštědřil pořádnou nadílku.

Mužstvo KOPAČKY se však před finálovým zápasem dalo dohromady a proti útočně naladěnému soupeři zvolilo důslednou a zodpovědnou obrannou hru, přes kterou se domácí hráči jen velmi zřídka dostávali do dobrých střeleckých pozicí.

Naopak, po ojedinělé útočné akci se Partlem ujala KOPAČKA vedení, které udržela až do půle.
Se stejnou taktikou zahájila i druhé dějství finálového klání. Důležitým momentem zápasu byl únik domácího Šiby, kterého Macháček stáhl za dres, ale shovívavý rozhodčí hříšníka místo vyloučení pouze napomenul.

Hráči PIMUSU se i nadále snažili proniknout přes obranný val soupeře, pohotovou střelu vyslal Ševc, ale reflexivní zákrok brankáře Koppa udržel hosty ve vedení.

Další pokusy PIMUSÁKŮ o srovnání skóre utnul po ztrátě míče na půli hřiště svojí první finálovou brankou Štochner mladší.
Snaha o korekci výsledku vysláním Šiby na post „bekobrankáře“ PIMUSU také nevyšla, naopak po ztrátě míče měl Štochner ml. na dosah prázdnou branku soupeře a zvýšil vedení KOPAČKY.

PIMUSÁCI se však nevzdali a jejich snaha o vstřelení branky byla nakonec úspěšná. Nejhezčí gólem turnaje se v závěrečných minutách zápasu prezentoval matador Havel, jehož křížná pumelenice vymetla šibenici soupeřovy svatyně.

Sestavy/ KOPAČKA: Jiráček, Kopp, Kleiner, Kraus, Macháček, Pari, Partl, Štochner, Štochner ml., Vaida.
PIMUS: Boháček, Bolen, Havel, Majer, Nicklas, Ševc, Šiba, Tuček a Vondrášek.

Konečné pořadí turnaje: 1. KOPAČKA, 2. PIMUS, 3. SOPEK, 4. CALVADOS.

Po skončení finálového utkání všichni přítomní uctili památku Jindry „Šagiho“ Kubrychta, zavzpomínali také na Standu Vernera, který byl pravidelným účastníkem turnaje a letošního ročníku se již nedožil.
Předáním cen zúčastněným týmům a výhercům slosovatelné tomboly byl turnaj ukončen. Zástupci pořádajícího oddílu tímto všem děkují za účast a předvedené sportovní výkony. Zvláštní poděkování pak patří sponzorům turnaje, všem, co pomohli s organizací, rozhodčím, zaměstnancům správy sportovního zařízení a v neposlední řadě i děvčatům, která se starala o občerstvení přítomných hráčů i diváků.