Utkání příliš nesvědčilo vytrvalé sněžení, které od začátku ovlivňovalo kvalitu hry. Na úvodní branku duelu se čekalo do 34. minuty, ve které využil zaváhání sokolovské obrany vlašimský Janda. Baník však našel rychlou odpověď. Po necelých dvou minutách srovnal Machek a stejný hráč skóroval i ve 41. minutě a zajistil tak sokolovskému týmu poločasové vedení.

Do druhé půle již sníh zakryl hrací plochu souvislou vrstvou, a tak přípravný duel dostal nový cíl – hlavně se nezranit. Přesto se Baníku podařilo na těžkém terénu ještě dvakrát skórovat. A za oběma góly stál Pavel Besta, který dopravil míč do sítě Vlašimi v 54. a 85. minutě.
Další přípravný zápas odehrají fotbalisté Baníku v Litvínově, kde v sobotu v 11 hodin změří síly s prvoligovými Teplicemi. Duel se hraje opět na umělém povrchu.

FC Graffin Vlašim – FK Baník Sokolov 1:4 (1:2).
Branky: 34. Janda – 36. a 41. Machek, 55. a 85. Besta. Rozhodčí: Hrubeš.
Sokolov: 1. poločas: Dvořák – Blažek, Hájovský, Vondráček, Dvořák – Benda, Vrtělka, Čada, Machek – Mlika, Geňo 2. poločas: Buček – Dřížďal, Hájovský, Besta, Hanzlík – Blažek, Vrtělka, Hrošovský, Dvořák – Glaser – Krmenčík. Trenér: Radoslav Látal.