„Chtěli jsme do utkání vstoupit jednodušeji než s Domažlicemi, to se nám povedlo," pochvaloval si trenér Jiří Dreiseitl. Se střeleckou potencí v úvodu duelu už tak spokojen nebyl. Mohli jsme vést 2:0, nebo 3:0, hrálo by se nám potom lépe, dali jsme ale jenom jeden gól," lituje sokolovský kouč.

Vedení Baníku obstaral ve 25. minutě nově zkoušený Adam Ševčík z Olomouce. Ani tahle trefa mu však místo v kádru nezajistila, po utkání byl jeho test ukončen. „Bohužel nebyl ve vápně úplně v prostorech, kde měl být," prozradil Dreiseitl.

Ten účinkování svých svěřenců v prvním poločase celkem kvitoval. „Byly tam ještě některé složitější věci, ale už tam byl zase vidět po týdenní práci posun, i když je tam stále ještě únava," říká.

Druhý poločas byl o poznání horší. „Byl trochu rozháraný, ale po prostřídání hráčů to tak prostě bývá. V závěru se to opět trochu srovnalo, s příchodem Tůmy do útoku jsme tam navíc dostali výšku a de facto také jistotu na míči," pokračuje Dreiseitl.

Jeho slova potvrzují další dva míče v síti Hofu po střelách Jana Kosaka.

„Celkově spokojenost. Nikdo se nezranil, odehráli jsme další dobré utkání. Děkuji Hofu, že přijeli, doufám, že spolupráce bude pokračovat. Splnilo to svůj účel," hodnotil čtvrtý přípravný zápas Baníku Jiří Dreiseitl.

Po utkání byli na hostování do Karlových Varů posláni Víťa Vrtělka a gólman Jakub Dvořák, v druholigovém týmu nebude na jaře působit ani Jakub Blažek, Daniel Boček nebo Petr Průcha.