Tentokrát se hrálo prakticky bez překvapení. Vedoucí Oloví sice ztratilo dva body na hřišti lepšícího se Kaceřova, ale přesto si „horalé“ udrželi v čele soutěže jednobodový náskok. Slavkov potvrdil druhé místo výhrou nad Březovou a chodovské béčko nezaváhalo ani v Lomnici. Krajková si v domácím prostředí poradila s Kraslicemi. Na domácím trávníku se zadařilo i Jindřichovicím v souboji se Svatavou a Starému Sedlu proti Dolnímu Rychnovu.

Dynamo Krajková – SKF Kraslice B 4:2 (1:1). Domácí Dynamo strhlo výhru ve druhém poločasu na svou stranu. Branky: Maršík Jan, Lukeš Ladislav, Petrák Lukáš, Galajda Ondřej – Balada Martin, Hudák Roman. Rozhodčí: Stodola. ŽK: 1:2. Diváci: 20.

Spartak H. Slavkov B – Olympie Březová B 3:2 (2:1). Vítězná pětizápasová šňůra Březové je u konce. Olympie padla na hřišti druhého celku přeboru. Branky: Stanko Alexandr, Řepka Michal, Aubrecht Patrik – Zeman Václav, Peterka Pavel. Rozhodčí: Rychtář. ŽK: 2:1. Diváci: 80.

FK Jindřichovice – Baník Svatava 3:2 (1:1). Svatavští po domácím osmigólovém výprasku od Slavkova bojovali o body v Jindřichovicích, ale po vyrovnané první půli se přece jen prosadili domácí. Branky: Havlík Tomáš, Fojtík Eduard, Surový Karel – Hrouda Lukáš 2. Rozhodčí: Procházka. Delegát: Adamec. ŽK: 1:2. Diváci: 35.

Sokol Kaceřov – SK Oloví 2:2 (1:2). Vedoucí celek okresu se představil v Kaceřově a ve druhém poločase uhájil alespoň bod, když musel dohrávat oslaben o dva vyloučené hráče. Branky: Hamouz Jaroslav, Žiga Patrik - Doboš Filip, Titěra Jan. Rozhodčí: Cvrk. ŽK: 0:3. ČK: 0:2. Diváci: 20.

TJ St. Sedlo – SK D. Rychnov B 1:0 (1:0). Poslední Dolní Rychnov sice znovu inkasoval jedinou branku, ale opět nevstřelil gól, a tak se ze Starého Sedla vrátil s prázdnou. Branky: Srp David; Rozhodčí: Peschel. ŽK: 1:3. ČK: 0:1. Diváci: 40.

OSS Lomnice B – Spartak Chodov B 1:4 (0:1). Fotbalisté Chodova se oproti minulým kolům poněkud mírnili, ale přesto jim čtyři vstřelené branky v Lomnici stačily na výhru. Branky: Bureš Roman – Ferko Martin, Kolařík Jiří, Laur Petr, Kočí Lukáš. Diváci: 50.

Příští kolo: D. Rychnov B – Chodov B (NE – 14:30), Oloví – St. Sedlo (SO – 15:00), Svatava – Kaceřov (SO – 14:30), Březová B – Jindřichovice (PA – 10:30), Kraslice B – H.Slavkov B (SO – 14:30), Lomnice B – Krajková (NE – 15:00).