Na půdě Táborska a Hradce Králové svěřenci Aleše Jindry vyhořeli především v koncovce, svým soupeřům nedokázali přes kvalitní výkon vstřelit branku. „Musíme tvrdě a poctivě pracovat, abychom štěstí znovu získali na svou stranu. Zároveň musíme být trpěliví a nepropadat panice," hledá kouč Sokolova recept, jak situaci konečně změnit.

Do cesty se však Baníku postaví Ústí, které jede do Sokolova získat ztracené body z derby s Varnsdorfem. „Soupeř je pro nás v tuto chvíli trochu neznámou, z důvodu velkého počtu jejich zraněných hráčů," pokračuje Jindra.

Herní koncepce severočeského celku by se však měnit neměla. „Hrají odlišným stylem 4-3-3, na to jsme se snažili připravit," prozrazuje sokolovský trenér.

Pokud se počasí rázně nezmění, bude se hrát na mokrém povrchu a pravděpodobně za deště. „Na to jsme zvyklí, loňskou sezonu jsme tady dohrávali poměrně ve velkém bazénu. Ta utkání jsme nakonec zvládli, tak já doufám, že se nám to případně podaří i tentokrát," směje se.

V duelu s „Armou" se však bude muset obejít bez Vrtělky, který obdržel v Hradci Králové červenou kartu, zdravotní problémy potom trápí Šamánka.