SK DOLNÍ RYCHNOV - SK TOUŽIM 0:7
poločas: 0:3

Po úvodním desetiminutovém oťukávání začali získávat převahu hosté a vytvořili si také první šance. Sám postupoval z levé strany proti Krhounkovi v domácí brance Kliment, ale gólman domácího celku jeho pokus zneškodnil. Vzápětí zatopila rychnovské defenzivě dvojice Kliment, Baláž, kteří dostali míč za domácí obranu.

Bezbrankový stav však vydržel pouze do 13. minuty. Poté musel za záchrannou brzdu při průniku Hudce zatáhnout domácí Jereb a Drabík se z pokutového kopu nemýlil, 0:1. O chvíli později se chytal za hlavu toužimský Čermák, který v další vyložené šanci přestřelil branku. Hosté však nemuseli dlouho litovat. Ve 24. minutě se po centru Mikuly z pravé strany prosadil hlavičkou Hudec a bylo to 0:2.

Dál se hrálo převážně na polovině domácího celku. Jediný pokus Dolního Rychnova přišel rovněž ve 24. minutě, Křenek pěknou střelou ale těsně minul pravý horní roh branky Toužimi.

Poté se však znovu pokračovalo na druhé straně hřiště. A Krhounek se musel hodně otáčet, nejprve musel likvidovat další průnik Hudce z levé strany, vzápětí vytáhl míč nad své břevno po pokusu Kanáta.

Ve 39. minutě hosté přece jen přidali třetí branku. Mikula v brejku obešel i gólmana, a i když trefil před prázdnou brankou pouze obránce, míč nakonec uklidil do domácí branky znovu Hudec. Závěr poločasu pak Rychnovští odehráli již zcela odevzdaně.

Do druhého poločasu však domácí vstoupili daleko aktivněji. Jenže během deseti minut znovu třikrát inkasovali. Nejprve se trefil přímo z rohu Kliment. Poté zakončil parádní sólo Hudce Mikula. A stejný hráč zvýšil v 55. minutě již na 0:6.

Domácí předvedli také několik povedných akcí po levé straně hřiště, činila se především trojice Křenek, Šťáhlavský a Sekáč, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. A tak přišel zákonitě další trest. V 73. minutě pečetil vysokou výhru favorita po centru Baláže Mikula a uzavřel tak skóre na konečných 0:7.

Dolní Rychnov: Krhounek – Jereb, Winter, Kalabza, Halčinský (34. Sekáč, 85. Jedlička), Reismüller, Srb, Sedláček, Šanora (53. Kokoška), Křenek, Šťáhlavký.
Toužim: Dalík – Kanát (73. Štetka), Hejkal, Čermák, Bureš, Brandejský, Hudec, Drabík, Baláž (73. Krejčí), Kliment.