V utkání hraném nakonec na umělé trávě trnovanského Angeru prohráli s prvoligovými Teplicemi 2:1. V sokolovském dresu se také poprvé představila čerstvá posila, útočník Miloslav Strnad, nejlepší střelec podzimní části druhé ligy, který přichází z Vlašimi. Naopak je zřejmě opět zpečetěn osud Pavla Besty, na jehož působení se vedení Baníku nedohodlo s Viktorií Žižkov.

Teplice měly prakticky po celý zápas převahu. V první půli si ale nevypracovaly téměř žádnou šanci. Za zmínku stojí jen bomba Ljevakoviče a hlavička Vondráška. Jinak se ale hrstka promrzlých diváků nudila.

Deset minut po obrátce otevřel skóre levou nohou talentovaný Egon Vůch, když využil vynikající přihrávku Ljevakoviče. Stejný hráč se trefil i v 65. minutě. Tentokrát se prosadil hlavičkou. Chvíli nato však snížil Dvorník po pěkné akci Baníku. Další branky už nepřibyly, „skláři“ vyhráli 2:1.

Petr Rada (trenér FK Teplice): „Dobrý, jsem spokojený, a to jak s přístupem, tak i hrou. Jen mě mrzí ten inkasovaný gól, ale Sokolov je kvalitní druholigový tým. Bylo to z naší strany dobře odehrané utkání, předvedli se i hráči, kteří naskočili do zápasu ve druhé půli.“

Vítězlav Hejret (sportovní manažer Baníku Sokolov): „Utkání opět splnilo svůj účel. Soupeř podal 70 procent zápasu výborný výkon, kdy hrál kombinačně a neustále v pohybu. Pro nás to bylo velmi těžké a náročné přípravné utkání.“

FK Teplice – FK Baník Sokolov Sokolov 2:1 (0:0).
Branky: 55. a 65. Vůch – 68. Dvorník.
Teplice: Grigar – Vondrášek (46. Krátký), Smejkal, Rosa, Ježdík (46. Šraga) – Ljevakovič, Siva (46. Čajič) – Stožický (46. Dolejš), Vachoušek, Vůch (77. Volek) – Jindráček (70. Melunovič). Trenér: Rada.
Sokolov: 1. poločas: Dvořák I – Dřížďal, Dvorník, Vondráček, Hanzlík – Glaser, Hrošovský, Vrtělka, Dvořák II – Strnad, Krmenčík.
2. poločas: Dvořák I – Blažek, Dvorník, Vondráček, Hanzlík – Benda, Machek, Javorský, Dvořák II – Glaser – Geňo. Trenér: Látal.