V kvalitním utkání bez množství gólových příležitostí poslal hosty do vedení až po přestávce Smola, který v 52. minutě zužitkoval kombinaci svých spoluhráčů na malém prostoru a následnou přihrávku před šestnáctku domácího celku.

Baníku se podařilo srovnat deset minut před koncem duelu Vrtělkou z nařízeného pokutového kopu po faulu Zukiče na pronikajícího Urmu. „Nakonec jsme tam udělali minelu, zbytečný pokutový kop, hráč se tam takhle nemůže zachovat," litoval kouč Severočechů Petr Němec.

Sokolov tak ani v jedenáctém utkání sezony neprohrál, ale opět z toho byl pouze bod. „Bohužel je to už počtvrté za sebou," uvědomuje si domácí lodivod Daniel Šmejkal.

V hodnocení zápasu se potom oba trenéři rozešli. „Pro mě je to ztráta dvou bodů, myslím, že jsme dneska byli lepší, domácí hrozili jednom ze standartek," mínil kouč Severočechů.

Jeho sokolovský protějšek to viděl jinak. „Podle mě je to zcela spravedlivá remíza," oponoval Šmejkal.
„V určitých fázích hosté malinko lépe kombinovali ve středu pole, Smola pak vepředu s jeho výškou vyhrával osobní souboje. Ale ani na jedné straně si moc šancí oba týmy nevytvořily, my jsme měli některé situace, soupeř také," říká kouč Baníku.

Hostující Petr Němec byl spokojen alespoň z výkonu svých svěřenců.
„Po posledním zápase s Opavou, kdy jsme dostali dva góly v nastaveném čase, jsem se trochu obával, jestli to na hráčích nezanechá stopy, zhostili se toho dobře, odehráli kvalitní zápas," uzavřel.