TJ Lovosice – BCM Sokolov 53:76 (6:20, 19:39, 43:57).
Sobotní zápas proti poslednímu týmu tabulky měl jasný průběh od úvodních minut. Velmi rychle se sokolovské hráčky ujaly vedení 10:2. Náskok se postupně zvyšoval a v polovině utkání vedl Sokolov již rozdílem dvaceti bodů. Třetí čtvrtina vyzněla ale lépe pro Lovosice, které ji dokázaly vyhrát o šest bodů. Poslední čtvrtina pak ale opět patřila hostujícím hráčkám, které dotáhly bez problémů předposlední utkání sezóny do vítězného konce.

Body BCM: Ondráčková 19, Ctiborová 15, Obořilová a Štrudlová po 11, Kyjovská a Vážanová po 6, Křížová 4, Moudrá a Vondrová po 2 bodech.

TJ Kladno – BCM Sokolov 79:68 (16:15, 40:33, 61:52).
Sokolovské hráčky začaly v neděli velice dobře. Na konci šesté minuty vedly 10:5. Zkušenému domácímu družstvu se ale podařilo do konce čtvrtiny otočit skóre ve svůj prospěch.

Ve druhé čtvrtině se pak domácím podařilo postupně tento náskok zvyšovat až na jedenáct bodů (konec páté minuty). V poslední minutě druhé čtvrtiny stáhl Sokolov rozdíl na pouhé čtyři body, ale domácím se podařilo těsně před přestávkou dát tříbodový koš a jít tak do vedení o sedm bodů.
Po přestávce se více dařilo Kladnu. V páté minutě vedly domácí již o patnáct bodů. Hostující hráčky se ale rozhodně nehodlaly vzdát. To dokázaly v poslední čtvrtině, která začínala za stavu 61:52 pro Kladno, ale za tři minuty byl již stav 61 : 60. Pak se ale sokolovské hráčky dopustily několika chyb v obraně a domácí si již nenechaly poslední vítězství v sezóně vzít.

Body BCM: Ondráčková 23, Vážanová 14, Štrudlová 9, Kyjovská 8, Vondrová 6, Ctiborová 3, Křížová a Obořilová po 2, Moudrá 1 bod. ⋌