Domácí kouč Jiří Dreiseitl byl po utkání hodně mrzutý, i když jeho svěřenci vyhráli 3:1. „Pocity máme hodně smíšené. Ještě před zápasem jsme se dozvěděli, že Vilémov vyhrál v Mostě a tak bylo o sestupujících rozhodnuto,“ přiznal po utkání trenér juniorky Baníku.
Přesto jeho svěřenci k zápasu přistoupili velice zodpovědně. Možná to bylo i tím, že v brance Spartaku stál gólman Šourek, který jinak chytá v dorostu Sokolova. „Chtěli jsme se s diváky rozloučit vítězstvím a to se nám nakonec povedlo. Bohužel, ale to je tak všechno. Jinak jsme velice zklamaní, že sestupujeme,“ přiznal Jiří Dreiseitl.

Na druhé straně také k radosti měli dosti daleko. Trenér Spartaku Jiří Schveiner odešel se svými hráči poražen. „Začali jsme dobře, ale během zápasu se ukázalo, že hraje amatérský tým proti profesionálům. Hráči Baníku na tom byli o poznání lepe co se týče fyzičky,“ poznamenal Jiří Schveiner na úvod a pokračoval: „Ale fotbal se hraje na góly a do vedení jsme se dostali my.“

Před samotným zápasem trenér Spartaku upozorňoval na záložníka Davida Čadu. „Říkal jsem klukům, aby si ho hlídali. Upozorňoval jsem je na to, že je shopem obejít hráče a nebezpečně vystřelit. Nedali si pozor a jeho zásluhou Baník vyrovnal,“ přidal kouč Chodova.

Ve druhém poločase juniorka Baníku zabrala a přesných střelách Domina a Čertíka utkání otočila. „V šatně jsme říkal, že druhá půle bude hodně o pohybu a měl jsem pravdu. Měli jsme sice nějaké šance, ale domácí chodili do rychlých protiútoků a z jednoho se jim podařilo skórovat. Následně už to bylo otevřené. Sokolov čekal a chodil do naší otevřené obrany. Přidal ještě jednu branku a bylo rozhodnuto. Musím přiznat, že Baník vyhrál zaslouženě,“ sportovně přiznal trenér Spartaku Chodov Jiří Schveiner.

Kdy, ale přišel rozhodující moment zápasu? I na tuto otázku trenér Chodova odpověděl. „Kdyby to vydrželo a vyhráli jsme první poločas 1:0, tak si myslím, že jsme Baník hodně potrápili,“ dodal.