Starší dorost
V utkání A–dorostu působili hosté v prvním poločase lepším dojmem a po právu také první pětačtyřicetiminutovku vyhráli 1:0. Po přestávce se však svěřencům Milana Pariho podařil dokonalý obrat. Nejprve si v 54. minutě hosté srazili centr Pachty do vlastní sítě. O necelých pět minut později sám Pachta poslal Baník do vedení, když zužitkoval centr Bendy. V 71. minutě navíc pojistil výhru pro změnu Benda střelou zpoza šestnáctky po svém průniku.
FK Baník Sokolov – FC Slovan Liberec 3:1 (0:1).
Branky: 54. vlastní, 60. Pachta, 71. Benda.
Sokolov: Martinec – Kopecký, Vican, Netáhlo, Janota, Pachta, Tůma (83. Riedl), Vu, Matějíček, Benda, Koutecký (64. Škarda). Trenér: Milan Pari.

Mladší dorost
Ve druhém sobotním utkání nastoupil mladší C–dorost Baníku proti druhému celku tabulky. V prvním poločase příliš fotbalové krásy k vidění nebylo. Po přestávce se hra obou týmů zlepšila, ale branka přes několik vyložených příležitostí na obou stranách nakonec nepadla.
FK Baník Sokolov – FC Slovan Liberec 0:0 (0:0).
Sokolov: Rau – Szewieczek (46. D. Peterka), Martinec, Faber, Radler, Škoda, Kravar, Plechatý (70. P. Peterka), Zázrivec Slimi (46. živný), Kalous. Trenér: Tomáš Hájek.
Sokolovský A–dorost se tak posunul v tabulce na 12. místo, C–dorostu patří po víkendu 7. příčka. V dalším kole nastoupí baníkovci opět doma proti béčku Slavie Praha.