VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Úřední informace OFS Sokolov

Sokolov - Znovu zasedaly komise Okresního fotbalového svazu

5.9.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Zdeněk Plachý

Sportovně – technická
komise
1. Schvaluje odehraná utkání 3. kola OPM, 1. kola OSM, 2. kola OPSŽ, 1. kola OPMŽ a utkání 2. kola OPMŽ Nová Role – Kr. Poříčí a 1. kola OPSP.
2. Kontumuje utkání 2. kola OPMŽ Královské Poříčí – Loket a Nová Role – Loket poměrem 3:0 v neprospěch družstva Lokte. Důvodem je nedostavení se družstva FK Loket k utkání. STK bere na vědomí vyjádření FK Loket k neúčasti hráčů. Uděluje pokutu STK 1.000, – Kč oddílu FK Loket za nedostavení se oddílu k utkání mládeže dle RS, příloha č.2. Splatnost uvedené pokuty je do 14.9.2011.
3. Schvaluje změnu pořadatelství utkání 5. kola OPM Březová B – Oloví, utkání se odehraje 11. 9. 2011 od 15 hodin v Oloví (pořadatelem je SK Oloví). Správní poplatek STK 100, – Kč za žádost o přeložení termínu utkání 15 a více dnů předem bude oddílu Olympie Březová stržen ze soutěžní zálohy.
4. Schvaluje změnu termínu utkání 2. kola OPSP H. Slavkov – Bukovany, Kraslice, původní termín je 4. 9. 2011, nový termín je 28. 9. 2011 od 16 hodin. Správní poplatek STK 100,– Kč za žádost o přeložení termínu utkání bude oddílu SKF Kraslice stržen ze soutěžní zálohy.
5. Nařizuje změnu termínu utkání 4. kola OPSP D. Rychnov – Chodov, Lomnice, důvodem je kolize termínu utkání KSD a OPSP. Původní termín je neděle 18. 9. 2011 od 10 hodin, nový termín je sobota 17. 9. 2011 od 14 hodin.
6. Schvaluje žádost SK Dolní Rychnov a povoluje uvedenému oddílu odehrát následující tři soutěžní utkání OPSP na soupisku hráčů potvrzenou STK. Uvedeným důvodem jsou odeslané nové registrace hráčů. Registrační průkaz každého hráče uvedeného na soupisce předloží D. Rychnov do 21. 9. 2011.
Příští zasedání STK se uskuteční ve středu 7. září 2011 od 16 hodin.

Dispciplinární komise
1. nebylo nutno řešit žádné disciplinární provinění.
Příští zasedání DK se koná ve středu 7. září od 15.15 hodin.

Komise rozhodčích
1. KR schválila změny RO na 3. – 4. 9. a obsazení na 9. – 14. září 2011
2. KR bere na vědomí omluvu r. Peschela na termín 14. – 16. 9. – dovolená
3. Vyhodnocení ZOU ve všech soutěžích: – 0,3 Horvát (2x)
4. Na příští zasedání KR se povinně dostaví k teoretickým prověrkám r. Peschel, Magula, Procházka
5. Všichni členové KR si vyzvednou nové vydání PF, Sborník předpisů a Pravidla minifotbalu u předsedy KR nejpozději do středy 7. září 2011 (pro členy KR je celková cena dohromady 100, – Kč)
6. KR jménem všech členů přeje vše nejlepší kolegovi Janu Aubrechtovi k jeho životnímu jubileu, s příležitostným předáním dárku.
Příští zasedání KR se uskuteční ve středu 7. září od 15 hodin.

Autor: Zdeněk Plachý

5.9.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Tříkrálová sbírka v Chebu po týdnu skončila. Koledníkům v ulicích města Chebu a několika okolních obcích se podařilo vybrat přes 180 tisíc korun.
17

To je peněz! Sbírka vynesla 180 tisíc korun

Exoti na prodej.
AUTOMIX.CZ

Exoti na prodej: O těchto autech jste určitě nikdy neslyšeli. Ale můžete je mít

Zloděj sebral psí pastu na zuby

Sokolov – Do zverimexu v Sokolově se vydal krást sedmadvacetiletý muž. Během provozní doby z regálu odcizil různé šampony nebo pastu na zuby pro psy.

FOTOGALERIE: Hasiči se nezastavili, silný vítr opět vyvracel stromy

Karlovarský kraj – Napilno měli hasiči v Karlovarském kraji, od čtvrtka do pátku zaznamenali 77 výjezdů. Může za to počasí, kdy na zasněžených silnicích přibylo dopravních nehod, především ale náhlý poryv větru lámal a vyvracel stromy.

Chcete Zlatý erb? Máte poslední šance přihlásit se

Karlovarský kraj – Obce a města z našeho regionu mají v pátek 19. ledna poslední šanci na to, aby se ještě zapojily do krajského kola soutěže o Zlatý erb.

Ze msty odcizil muž zahrádkáři z kotce fenu a dvě štěňata

Sokolov – Fenu a dvě štěňata odnesl ze zahrady šestačtyřicetiletého muže o devět let mladší muž. Učinil tak prý ze msty.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>