Juniorka sokolovského Baníku ze zápasu s Děčínem vybojovala v nedělním utkání divizní skupiny B pouze bod za remízu 1:1. Důvod ke spokojenosti tedy po zápase trenéru béčka Sokolova Jiřímu Dreiseitlovi oprávněně chyběl. „Tak určitě panuje zklamání. My jsme po dvou prohrách na hřištích soupeřů chtěli navázat na předchozí domácí vítězství, protože v tom našem záchranářském boji ty body doma prostě musíme uhrát,“ říká.

Jeho svěřenci posílení o několik hráčů A – týmu sice v prvním poločase sevřeli hosty na jejich polovině, ale vyjma šance Habaie, kterého vyzval ke skórování Komberec, a pokutového kopu, který vybojoval Radzinevicius a následně proměnil Dejmek, se nedokázali výrazněji prosadit.
„Příčiny můžeme hledat hlavně sami v sobě, kdy se nám úplně nedařilo hrát to, co jsme chtěli. To znamená jednoduše, dostávat míč do krajů a následně do vápna. Hráči si hru zbytečně komplikovali,“ pokračuje zklamaně Dreiseitl.

Juniorka tak nastupovala do druhého poločasu s hubeným jednobrankovým vedením. „Přesto, že jsme nehráli to, co jsme si řekli, tak jsme vedli. Utkání se mohlo odvíjet úplně jinak, kdybychom přidali druhou branku, ale to se nám nepodařilo, a hrát doma na 1:0 je málo,“ ví dobře trenér juniorky.

Ve druhém poločase hosté začali hrát o poznání aktivněji a v 73. minutě se také dočkali vyrovnání. „Standardka byla písklá a padla z toho branka. My jsme se z toho měli dostat, ale nedostali,“ přiznává Dreiseitl.

Severočeši povzbuzeni brankou si vytvořili v závěru další příležitosti. „Měli další šance, které mohli klidně proměnit a zvrátit zápas na jejich stranu,“ uvedl sportovně na závěr Dreiseitl.