Úvod zápasu byl z obou stran velice divoký. Hned v 1. minutě se prosadil domácí Kratochvíl, když zužitkoval přihrávku Komberce. Hosté vyrovnali okamžitě, co se dostali na druhou stranu hřiště. Ve 2. minutě Kešner proměnil pokutový kop, který byl podle všech přítomných na stadionu velice sporný.

Juniorka Baníku opět vedla v 8. minutě. Obránce Jiří Duben se prosadil po standardní situaci.
Na další branku si diváci počkali do druhého poločasu. Po rohovém kopu si nejvýše vyskočil Pavel Javorský a v 65. minutě vedla juniorka o dvě branky.
Kontaktní branku vstřelil Lupák v 72. minutě a začalo pořádné drama, ale branka už nepadla.

Sokolov B – Rakovník 3:2
Poločas: 2:1. Branky: 1. Kratochvíl, 8. Duben, 65. Javorský – 2. Kešner (pk), 72. Lupák. ŽK: 3:1. Rozhodčí: Prokeš - Bureš, Cupl. Diváci: 137.
Baník Sokolov B: Macháček - Nápravník, Duben, Hucl, Puchmertl - Kratochvíl (64. Ferko), Javorský, Janáček (90. Pleva), Bastl - Čertík (77. Bereczký), Komberec. Trenér: Dreiseitl.
Rakovník: Kukla - Klasna, Bláha, Kešner, Krejčí, Roubík, Fojtík, Vaidiš, Stuchl (60. Isteník), Kučera (60. Lupák), Podroužek (83. John). Trenér: Kučera.