Trenér Stanislav Purkart opět poslal do hry, kromě gólmana Zachardy, všechny hráče které měl k dispozici. V prvním a druhém poločase tak vyběhla na hřiště kompletně nová desítka hráčů. Baníkovcům vyšel proti účastníku druhé ligy především první poločas, který po dobrém výkonu vyhrál 3:1. Po přestávce to již bylo s výkonem horší. Sokolovští hráči druhý poločas prohráli 2:1, přesto si odváží v konečném účtování z hlavního města výhru.
„S prvním poločasem můžeme být více méně spokojeni, s druhým prakticky vůbec,“ říká k zápasu Stanislav Purkart.

První dvě trefy v utkání obstaral Tomáš Pilař. Nejprve trefil z prostoru dvou metrů před šestnáctkou šibenici domácí branky, u druhého gólu se po centru nejlépe zorientoval před soupeřovou brankou a střelou k tyči zvýšil na 0:2. Poté Sparťané snížili, ale poločasovou výhru pojistil Robin Dejmek, kterému po svém průniku po pravé straně předložil pěkný přízemní centr Michal Habai.
Po přestávce předvedli sokolovští hráči další povedenou akci na jeden dotek. Na jejím konci našel Janáček na přední tyči Mliku a ten přidal čtvrtou branku.

Poté se ale Pražanům podařilo dvěma góly po drobných zaváháních sokolovských hráčů snížit na rozdíl jedinné branky, přičemž třetí trefu domácího týmu obstaral na podzim ještě hráč Baníku Bohumil Nádeníček.

AC Sparta Praha „B“ - Baník Sokolov 3:4 (1:3).

Branky Baníku: Pilař 2, Dejmek, Mlika.
Baník Sokolov: 1. poločas: Bertelman – Kaplan, Studík, Kura, Hanzík – Habai, Javorský, Pilař, Vaněček - Duchnič, Dejmek.
2. poločas: Bertelman – Šmerda, Jašíček, Duben, Čupr – Podrazký, Čada, Janáček, Komberec – Radzinevicius, Mlika.