Okresní přebor mužů
13. kolo

SK Dolní Rychnov B – 1.FC Vřesová 1:1 (0:1). Vřesovské poslal v prvním poločase do vedení Krejčiřík. Po přestávce se podařilo domácím vyrovnat stav Šťáhlavským. Utkání řídil před 20 diváky rozhodčí Bubanec. ŽK 2:3.
Dynamo Krajková – SK Oloví 2:0 (0:0). Parádní vstup do soutěže se vydařil krajkovskému Dynamu, které o své teprve druhé výhře v přeboru rozhodlo po přestávce brankami Nohejla a Císlera. Zápas jako hlavní odřídil rozhodčí Štěřík před 40 diváky. ŽK 1:3.
Spartak H.Slavkov B – Baník Král. Poříčí B 1:3 (1:1). Po remízovém prvním poločase strhli hosté po přestávce dvěma brankami výhru na svou stranu. Za domácí skóroval Sipl, za hosty se o branky podělili Fišer, Jankovský a Thiele. Utkání řídil sudí Eliáš, který na každé straně udělil po jedné žluté kartě. Zápasu přihlíželo 30 diváků.
Baník Krásno – Olympie Březová B (odloženo).
Baník Svatava – BU Nové Sedlo B 4:2 (1:1).
I ve Svatavě se o výhře rozhodlo ve druhém poločase. Za domácí se zapsali do střelecké listiny dvakrát Reismüller, jednou Majer a Strejček. Za hosty skórovali Petráček a Šebl. Zápas před 30 diváky řídil sudí Stodola, který udělil jednu žlutou kartu, a to na domácí straně.
FK Jindřichovice – OSS Lomnice B 0:3 (0:2). Béčko Lomnice si již v první půli vytvořilo dvoubrankový náskok, po přestávce potom hosté dorazili domácí výběr třetí brankou. Branky Lomnice obstarali Krátký, Ponc a Vondruška. Před 30 diváky řídil utkání sudí Magula, který se obešel bez udělování žlutých karet.

13. kolo
Baník Svatava – Baník Bukovany 0:5 (0:1). Branky: Hamouz 2, Kotouček, Ševčík, Čech. Rozhodčí: Stodola. Diváci: 30.
Dynamo Krajková – Olympie Březová 2:2 (2:1). Branky: Švandrlík 2 – Peterka, Herák. Rozhodčí: Štěřík. ŽK 1:0. Diváci: 35.
Slavoj Kynšperk – Rotas Rotava 2:4 (1:1). Branky: Kaucký, Lukáč – Knop, Dlouhý, Böhm, Chudjak. Rozhodčí: Stodola. Diváci: 20.
BU Nové Sedlo – Baník Král. Poříčí, SK Fotbal Kraslice – OSS Lomnice (obě utkání odložena).