Chodov doplatil na chyby sudího

Chodov – Ve 22. kole divizní skupiny B nesehráli domácí s favoritem špatnou partii. K lepšímu výsledku chyběl tentokrát kousek fotbalového štěstí a také zřejmě citlivější píšťalka hlavního sudího.

25.4.2010

Spartak ChodovFoto: DENÍK

Úvod utkání patřil hostům. Ti se usídlili na polovině Chodova. Domácí se tak v prvních dvaceti minutách dostávali za půlku velmi sporadicky. Svým pohybem zlobila zejména trojice hráčů černé pleti. Obrana Spartaku ale nechybovala a hosty k zakončení nepouštěla. Jedinou příležitost tak měl v 11. minutě brozanský kapitán Rada, jeho hlavička skončila pouze nad břevnem.

Chodovští byli stále aktivnější. Ve 27. minutě hlavičkoval po centru Kočí do břevna, následnou hlavičkovou dorážku Širochmana z bezprostřední blízkosti hosté odvrátili. Ve 40. minutě přišla první sporná situace. Po přímém kopu Svůry domácí dotlačili poprvé míč do hostující sítě, ale mával se ofsajd. Na druhé straně fantasticky Šourek likvidoval pokus Ghahouie po centru z levé strany.

Ve druhé půli se domácí dál tlačili do soupeře, ale jejich nebezpečné protiútoky k nevoli publika zastavovali pomezní rozhodčí, při závarech v šestnáctce hostí pro změnu hlavní sudí, který našel vždy nakonec faul domácího hráče.
Od 68. minuty navíc Chodov prohrával. Po dalším sporném momentu dostali hosté výhodu přímého kopu a odražený míč uklidil nakonec Vaněk do domácí sítě, 0:1.

Chodovští poté ještě vystupňovali své úsilí. V 74. minutě z přímého kopu zamířil Kočí těsně mimo. O minutu později přinesl vzrušení zákrok Rady na Svůru, ale rozhodčí se neodvážil druhou žlutou kartou poslat kapitána Brozan pod sprchy.
V 78. minutě měl na hlavě vyrovnání Širochman, ale trefil pouze břevno. V 87. minutě potom po rohovém kopu umístil hlavou míč do odkryté části branky střídající Joza, ale brankář hostí jeho pokus konečky prstů vytáhl mimo tyče.

Spartak Chodov – Sokol Brozany 0:1 (0:0).
Branky: 68. Vaněk. Rozhodčí: Váňa – Čížek, Štěrba. ŽK: 2:3. Diváci: 200.
Spartak: Šourek – Širochman, Štěpán, Krupička, Vondráček, Šteg, Dušek, Klemera, Svůra (77. Šustr), Kočí, Bečvář (71. Joza). Trenér: Jiří Schveiner.

Autor: Zdeněk Plachý

25.4.2010 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Kultura a sport - Kultura a sport Produkční a ostatní 20 000 Kč Produkční Produkční. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Dynamická kosmetická společnost hledá spolupracovníky., , Požadujeme:, - počítačové znalosti (email, word, excel, internet), jazyková vybavenost (jeden až dva cizí, jazyky), příjemný hlasový projev, týmového hráče, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu., , Nabízíme: , - smlouvu na HPP, práci v příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti, práci na , zajímavých zakázkách pro prestižní společnosti , , Pracovní doba: 08.00-16:30 hodin, , Místo výkonu práce: Karlovy Vary. Pracoviště: Fornica cosmetic s.r.o., Smetanova, č.p. 514, 356 01 Sokolov 1. Informace: Lenka Vlasatá, +420 777 287 255. Obchod - Obchod Nákupčí 20 000 Kč Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) Office Product manager. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu uchazeče:, - e-mailem p. Tomáš Janura, e-mail: info@hitte.cz (tel.: 776 313 222), , Požadujeme:, - jazykové vybavení - 2 světové jazyky AJ, RJ slovem (plynně) i písmem, - praxe v oblasti výroby a prodeje topení, - praxe v oblasti IT, výroba, vedení, údržba a servis webových stránek, SQL, SAP, , Místo výkonu práce: Dvořákova 2, Lomice Týn. Pracoviště: Hitte s.r.o., Dvořákova, č.p. 2, 356 01 Sokolov 1. Informace: Tomáš Janura, . Výroba - Výroba Montážní dělník 15 000 Kč Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení Operátor montážních prací. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Způsob kontaktu uchazeče:, - e-mailem: start.prace.cz@gmail.com, , Místo výkonu práce: Nádražní ulice č.p.1557, 356 01 Sokolov, , Pracovní doba: dle domluvy. Pracoviště: Start recruiting s.r.o.-001, Nádražní, č.p. 1557, 356 01 Sokolov 1. Informace: Adrian Popovici, . Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 25 000 Kč Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb Zedník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu uchazeče:, , - e-mailem: r.sterba@marentreality.cz, , Požadujeme:, , , Řidičský průkaz skupiny B, trestní bezúhonnost, spolehlivost, šikovnost, pracovitost. , , Zaměstnanecké výhody:, , - Služební vozidlo, práce po celý rok. , , Praxe: minimálně 5 let , , Místo výkonu práce: Stará Březovská 531, 356 01 Sokolov. Pracoviště: Auto makar s.r.o. -001, Stará Březovská, č.p. 531, 356 01 Sokolov 1. Informace: Roman Štěrba, +420 606 023 023.

Ostrovu se postaví do cesty Hostouň

Slavii prověří Litoměřicko, půjde o důležité body

-

Black Angels vezmou útokem lázně

Karlovy Vary - Tři kola, čtyři body, osmé místo. To je prozatímní bilance FB Hurrican Karlovy Vary v I. florbalové lize mužů.