Úvod utkání patřil hostům. Ti se usídlili na polovině Chodova. Domácí se tak v prvních dvaceti minutách dostávali za půlku velmi sporadicky. Svým pohybem zlobila zejména trojice hráčů černé pleti. Obrana Spartaku ale nechybovala a hosty k zakončení nepouštěla. Jedinou příležitost tak měl v 11. minutě brozanský kapitán Rada, jeho hlavička skončila pouze nad břevnem.

Chodovští byli stále aktivnější. Ve 27. minutě hlavičkoval po centru Kočí do břevna, následnou hlavičkovou dorážku Širochmana z bezprostřední blízkosti hosté odvrátili. Ve 40. minutě přišla první sporná situace. Po přímém kopu Svůry domácí dotlačili poprvé míč do hostující sítě, ale mával se ofsajd. Na druhé straně fantasticky Šourek likvidoval pokus Ghahouie po centru z levé strany.

Ve druhé půli se domácí dál tlačili do soupeře, ale jejich nebezpečné protiútoky k nevoli publika zastavovali pomezní rozhodčí, při závarech v šestnáctce hostí pro změnu hlavní sudí, který našel vždy nakonec faul domácího hráče.
Od 68. minuty navíc Chodov prohrával. Po dalším sporném momentu dostali hosté výhodu přímého kopu a odražený míč uklidil nakonec Vaněk do domácí sítě, 0:1.

Chodovští poté ještě vystupňovali své úsilí. V 74. minutě z přímého kopu zamířil Kočí těsně mimo. O minutu později přinesl vzrušení zákrok Rady na Svůru, ale rozhodčí se neodvážil druhou žlutou kartou poslat kapitána Brozan pod sprchy.
V 78. minutě měl na hlavě vyrovnání Širochman, ale trefil pouze břevno. V 87. minutě potom po rohovém kopu umístil hlavou míč do odkryté části branky střídající Joza, ale brankář hostí jeho pokus konečky prstů vytáhl mimo tyče.

Spartak Chodov – Sokol Brozany 0:1 (0:0).
Branky: 68. Vaněk. Rozhodčí: Váňa – Čížek, Štěrba. ŽK: 2:3. Diváci: 200.
Spartak: Šourek – Širochman, Štěpán, Krupička, Vondráček, Šteg, Dušek, Klemera, Svůra (77. Šustr), Kočí, Bečvář (71. Joza). Trenér: Jiří Schveiner.