Baník Habartov – Sokol Chyše, začátek v 17.15 hodin.
Veledůležitý zápas čeká dnes na fotbalisty Habartova, kteří hostí Sokol Chyše. Patnáctý Baník a čtrnáctou Chyši dělí v tabulce momentálně čtyři body. V případě výhry se dotáhne Habartov na svého soupeře na jediný bod, pokud prohraje, jeho šance na záchranu rapidně klesnou. Hrát se tak bude klasické utkání prakticky o šest bodů.

Habartovu se ale na jaře zatím příliš nedaří, jediný bod vydoloval z utkání s Unionem Cheb. Chyše na tom není o moc lépe. V posledních třech zápasech nezískala ani bod, a dokonce nedokázala vstřelit branku.
V prvním vzájemném zápase na podzim byli úspěšnější fotbalisté Chyše. Habartovští se sice na jejím hřišti ujali v prvním poločase vedení, když se z pokutového kopu nemýlil Richter, ale domácí celek nakonec dvěma brankami ve druhém poločase otočil skóre.

SK Toužim – Baník Královské Poříčí, začátek v 17.30 hodin.
Na hřiště druhého celku tabulky cestují fotbalisté Královského Poříčí. V prvním vzájemném zápase na domácím hřišti se ujali vedení hosté z pokutového kopu. Domácímu týmu pak zajistil bod čtvrt hodiny před závěrečným hvizdem Maxa.