Domácí neponechali nic náhodě a do zápasu nastoupili v nejsilnější možné sestavě sněkolika hráči A – týmu.
Od počátku nabídl zápas předpokládané dobývání hostující obrany. Domácí se ale proti defenzivě Čelákovic těžko prosazovali. První střelecký pokus přinesla 12. minuta, ale povedenou Habaiovu střelu zpoza šestnáctky vyboxoval gólman Pokorný.

Další příležitost přinesla až 41. minuta. Dejmek po centru z pravé strany poslal hlavou míč do sítě, ale předtím již bylo pískáno. Sokolovský útočník si v souboji pomohl faulem. Před koncem poločasu také zahrozili hosté. Dalekorej se protlačil do vápna, ale v pádu střílel jen do připraveného Dvořáka.

Druhý poločas začal za vydatného deště. V 50. minutě se také domácí dočkali vedoucí branky. Tvrdou střelu Puchmertla vyrazil brankář Pokorný jen před sebe na číhajícího Čertíka, který otevřel skóre utkání. Po inkasované brance hosté otevřeli hru a začal se hrát přece jen pohlednější fotbal, který domácímu týmu více seděl. V 66. minutě tak zvýšil po rychlé akci pravým angličanem Habai na 2:0. Navíc v 78. minutě po přihrávce Komberce tečí připojil Radzinevicius třetí branku. Juniorka sokolovského Baníku si tak připsala v boji o záchranu důležité tři body.

Sokolov B – Čelákovice 3:0
Poločas: 0:0. Branky: 50. Čertík. 66. Habai, 78. Radzinevicius. Rozhodčí: Hudeček –Pastyřík, Mokrush. ŽK: 1:0. Diváci: 152.
FK Baník Sokolov: Dvořák - Ferko, Jašíček, Hucl, Čupr - Habai (85. Kratochvíl), Janáček (68. Bereczký), Puchmertl – Dejmek, Čertík (61. Komberec), Radzinevicius. Trenér: Jiří Dreiseitl.