Diváci tentokrát viděli kvalitní utkání a na domácí straně také konečně obrovskou vůli po výhře. Ani to však nestačilo. Baník měl po většinu zápasu více ze hry, vypracoval si několik velmi dobrých příležitostí, ale dvě vstřelené branky byly málo. Hosté naproti tomu kontrovali z rychlých protiútoků.

Opět se také potvrdilo, že rozhodčí rozhodně nikdo nemůže podezírat z toho, že by po kapsách nosili průkazky sokolovského fan – clubu. Regulérní branka Dubna nebyla znovu pro útočný faul uznána, na druhé straně hřiště se vzápětí kopal pokutový kop po zásahu na hráče, který byl ale evidentně v postavení mimo hru.

„My jsme do toho utkání vstupovali s tím, že chceme vyhrát. Tomu jsme přizpůsobili taktiku i složení mužstva. Začátek naznačil, že to nebudeme mít lehké, ale poté jsme si vytvořili tlak,“ říká trenér juniorky Jiří Dreiseitl.
Jeho svěřencům se dvakrát v zápase podařilo srovnat stav. „Za stavu 1:1 i 2:2 jsme měli obrovské šance, které jsme ale nedokázali proměnit. Kdyby se nám to podařilo, utkání bychom zvládli,“ míní kouč sokolovského B–týmu.

To se však nestalo. A tak hosté nakonec udeřili potřetí. „Dostali se čtyřikrát před naši branku a dali z toho tři branky, my jsme měli asi devět příležitostí, kdy jsme mohli skórovat, podařilo se nám to pouze dvakrát. To rozhodlo,“ je přesvědčen Jiří Dreiseitl.
Juniorka tak již nemá záchranu ve své moci a musí spoléhat na výsledky ostatních zápasů.