Domácí si nakonec připsali důležité tři body, a dvě kola před koncem soutěže se tak hodně přiblížili postupu do krajského přeboru.
Utkání začalo řadou nepřesností. Po čtvrthodině oťukávání poprvé zahrozili domácí baníkovci. Na křížný pas si počíhal u levé tyče Mika, ale trefil jen konstrukci branky. Další šance Baníku přišla ve 29. minutě, po centru Kanise z pravé strany do vápna se postupně dostali ke střele Závorka a Pitner, ale netrefili ideálně míč.

O tři minuty později již byli domácí borci úspěšnější. Pas Svobody od levé postranní čáry našel nepokrytého Miku a ten poslal Bukovany do vedení. Své příležitosti si vytvořili i hosté. Jednu z jejich akcí zastavil po souboji Haufa s domácí obranou rozhodčí, k nespokojenosti lomnické části publika, pro útočný faul. Po Janovského přihrávce mířil Lorenz z dobré pozice nad, střela Koubka byla zblokována. Do šaten se tak šlo za jednobrankového vedení domácího týmu.

Hosté do druhého poločasu poslali na hřiště místo Veselého Nováka a v úvodu si vytvořili nejen tlak, ale také několik velmi dobrých brankových příležitostí. Nejprve nastřelil Pitner břevno, poté se řítil sám na Baladu v domácí brance Hauf, gólmana Bukovan ale rovněž nepřekonal.
V 59. minutě měli hosté nakročeno k další brance. Po Lorenzově přihrávce do vápna pálil nejprve Koubek jen do gólmana, poté se míč odrazil k Pitnerovi, ale ten poslal hlavou míč pouze nad odkrytou domácí branku.

Hrálo se za stálé převahy hostí, ale domácí vyráželi do rychlých a nebezpečných protiakcí. Jednu z nich nakonec proměnil v 73. minutě po pasu za lomnickou obranu Ouředník, který se nenechal odradit trojicí bránících hráčů a zpečetil domácí výhru.
V závěru se hosté snažili dál o zkorigování skóre, ale domácí obranu již nedokázali překonat. Bukovany tak přes oslabení o dva distancované hráče utkání zvládly. V průběhu zápasu působily „dravějším“ a fotbalovějším dojmem, hosté mohou litovat svých chyb v obraně a neproměněných příležitostí v úvodní čtvrthodině druhého poločasu.

Baník Bukovany – OSS Lomnice 2:0 (1:0).
Branky: 32. Mika, 73. Ouředník. Rozhodčí: Janeček – Bubanec, Fraško. ŽK: 0:2. Diváci: 150.
Bukovany: Balada – Šindelář, Bílek, Pařil, Bezděkovský, Kanis, Závorka, Svoboda, Formánek (38. Kešner, 59. Markovič, 75. Urban), Ouředník, Mika.
Lomnice: Habr – Janovský, Šlais, Holubička, Veselý (45. Novák), Pitner, Zindl, Malinkovič (65. Oršula), Koubek, Hauf, Lorenz.