Chcete pod odborným vedením mládežnických trenérů FK Baník Sokolov, a.s., harmonicky rozvíjet jeho talent? Neváhejte a přihlaste se. Jedná se o chlapce narozené v letech 1999 až 2005. Náborová tréninková jednotka, které se zúčastní kapitán druholigového A týmu Tomáš Pilař, se bude konat ve středu 9. června 2010 od 16:00 hodin na travnatém hřišti 6. ZŠ Sokolov (sídliště Michal).

FK Baník Sokolov, momentálně jeden z nejúspěšnějších fotbalových klubů v Karlovarském kraji, se netají vysokými ambicemi a je pověstný nadstandardní prací s mládeží. Klub spolupracuje s ligovými týmy (např. FK Teplice, AC Sparta Praha nebo FC Viktoria Plzeň) a také navázal kontakty s německými městy Weiden a Schwandorf.

Fotbalovým talentům můžeme nabídnout sportovní růst pod vedením zkušených a vzdělaných trenérů mládeže, harmonický rozvoj osobnosti, návyk k pravidelnému tréninku, začlenění do kolektivu sportovců, pravidelné tréninkové jednotky, soutěžní a přátelská utkání nejen s týmy z regionu, zahraniční turnaje, v zimě halové turnaje. Kromě toho je pro hráče FK Baník možnost školní docházky ve sportovním středisku mládeže při ZŠ Pionýrů v Sokolově, se kterou klub dlouhodobě spolupracuje.

V případě, že Vám termín nevyhovuje nebo máte zájem o bližší informace, můžete volat šéftrenérovi mládeže Mgr. Tomáši Provazníkovi – 724 431 073. Splňte si sen a hrajte fotbal za Baník.