Zatímco béčko Královského Poříčí v sobotu potvrdilo své postavení výhrou ve Svatavě, druhý celek tabulky, B – tým Lomnice, klopýtl v neděli v domácím prostředí s béčkem Nového Sedla. Tříbodový náskok Baníku z Královského Poříčí již nemůže zhatit ani závěrečné kolo, baníkovci mají s Lomnicí lepší bilanci ze vzájemných zápasů.

1.FC Vřesová – Baník Krásno 1:0 (1:0). Fotbalisté Vřesové se dočkali výhry po dlouhých deseti zápasech. Jejich tříbodový zisk proti poslednímu celku tabulky zařídil již v prvním poločase Volek.
Rozhodčí: Magula. ŽK: 0:2. ČK: 0:1. Diváci: 20.

Spartak H.Slavkov B – SK Dolní Rychnov B 6:2 (2:2). Po remízovém prvním poločase nasázeli domácí střelci hostům další čtyři branky. Dvě branky Spartaku vstřelil Řepka, po jedné přidali Novotný, Valta, Sipl a Michal Němček. Za hosty se do střelecké listiny zapsali Machačka a Kokoška.
Rozhodčí: Eliáš. Hráno bez karet. Diváci: 50.

Dynamo Krajková – Olympie Březová B 7:2 (4:2). Domácí si připsali již třetí výhru v řadě a po vysoké výhře v Dolním Rychnově se jim střelecky dařilo i v domácím prostředí. Po dvou brankách vstřelili Podlaha a Roedig. Po jedné brance přidali Císler, Hrouda a Nohejl. Branky Olympie zaznamenali Souček a Nedbal.
Rozhodčí: Stodola. ŽK: 1:2. Diváci: 30.

Baník Svatava – Baník Král. Poříčí B 0:3 (0:0). V souboji třetího a druhého celku tabulky nenechali hosté nikoho na pochybách o svých ambicích. Po bezbrankové první půli nasázeli domácím zásluhou Fišera, Jankovského a Thieleho tři branky, a odvezli si tak nakonec postupovou výhru.

FK Jindřichovice – Sport klub Oloví 3:1 (0:0). I v horalském derby padaly branky až po přestávce. Domácí zásluhou brankových tref Surového, Edy Fojtíka a Schwarze oplatili hostům podzimní porážku. Za Oloví zaznamenal čestný úspěch Kapuš.
Rozhodčí: Magula. ŽK: 1:1. Diváci: 30.

OSS Lomnice B – BU Nové Sedlo B 1:3 (1:1).

V Lomnici se hrálo nadprůměrné utkání okresního přeboru i díky několika hráčům z A – týmů na obou stranách. Domácí začali utkání aktivněji. V 9. minutě mohl otevřít skóre Krátký, který se po perfektní Maňákově přihrávce ocitl zcela osamocen na „penaltě“, ale zamířil mimo novosedelské tyče. Hosté s odpovědí přišli bleskurychle. Po necelých dvou minutách přistrčil v šestnáctce Lomnice míč Petráček Kastlovi a ten poslal Baník Union do vedení.

V 15. minutě však bylo srovnáno. Tentokrát poslal Krátký míč nabíhajícímu Maňákovi a ten tvrdou střelou umístěnou zpoza vápna nedal gólmanu Nového Sedla šanci, 1:1. Domácí se dále tlačili do ofenzivy, ale obranu Nového Sedla překonávali jen stěží. Další šanci tak přinesla pouze střela Zindla znovu zpoza vápna, kterou musel brankář John vytěsnit nad své břevno.

Druhý poločas přinesl stejný obraz hry. Lomničtí se snažili strhnout vítězství na svou stranu, hosté dobře bránili a podnikali nebezpečné protiútoky. V 50. minutě jeden takový zužitkoval Rubáš, když se tři baníkovci řítili prakticky sami na brankáře.
V 75. minutě korunoval výhru hostí Petráček, 1:3. Domácí dohrávali zápas v křeči, přes tlak nedokázali prakticky ohrozit branku hostí. Když už obranu Nového Sedla překonali, jejich střely mířily zcela mimo branku.

Branky: Maňák – Rubáš, Kastl, Petráček. Rozhodčí: Aubrecht. ŽK: 2:1. Diváci: 50.
Lomnice: Pitner – Novák, Petr Matoušek, Milan Matoušek, Zindl, Zach, Rud. Štěpánovský, Janovský, Maňák, Fr. Krátký (61. Mich. Štěpánovský, Lorenz (54. Tom. Vondruška).
Nové Sedlo: John – Kubelka, Němček, Pešák, M. Müller, Kastl, Pinc, Kovařík, Farkaš, Rubáš, Petráček.