Na tomto turnaji se mají diváci na co těšit, mimo domácích fotbalových legend sokolovského okresu se představí také národní tým Internacionálů, v jehož dresu nastoupí v brance Petr Kouba, v poli pak Ivo Knoflíček, Petr Rada, Jan Bergr, František Štambachr, Jiří Ondra,Miroslav Mlejnek, Gunter Bittengel, Ivan Čabala, Václav Samek, Jan Fiala a Jiří Novotný.

Turnaj startuje ve 13.00 na umělé trávě v areálu Baníku Sokolov. V témže areálu bude připraven od 13 do 17 hodin program pro děti (pohádka, skákací obří hrad, dětský trojboj, přehlídka hasičského auta, dětská diskotéka). V 17 hodin potom vypukne na pódiu u velké tribuny rockový koncert, na nemž se postupně představí Eternal fire, Green frog feet rock pop SRN (18.00), Geof Tyson – rock pop USA (19.30), YO YO BAND (21.00).

Součástí sportovních her, které o víkendu opanují Sokolov, je i nohejbalový a tenisový turnaj, připravena je i akce pro cyklisty. Na akci zve srdečně veřejnost hlavní organizátor Roman Heřman a starosta Sokolova Karel Jakobec.