Domácí, jak sliboval jejich kouč Jiří Schveiner, se od úvodních minut rvali o výhru, hráli velmi aktivně. To jim přineslo úspěch již v 9. minutě, kdy se po centru z levé strany prosadil u pravé tyče Širochman a poslal tak Spartak do vedení.

Obraz hry se dále neměnil. Hosté se dostali do hry až po dvaceti minutách, kdy poslali do šestnáctky domácích několik centrů, ale branku Chodova nijak neohrozili. Naopak na druhé straně po dalším centru Kaňoka si počíhal na míč ve vápně Mostu Krupička, ale pálil pouze nad. Ve 33. minutě se v podobné situaci ocitl pro změnu domácí Kočí, ten však střílel jen do brankáře.

Úspěšnější byl stejný hráč ve 39. minutě, kdy po pěkné přihrávce získal metrový náskok před bránícími hráči a přesnou střelou zvýšil na 2:0. V závěru poločasu měl další branku na kopačkách po Kaňokově akci a přihrávce Krupičky Klemera, ale vyběhnutý brankář Mostu jeho střelu vytěsnil mimo své tyče. Do šaten se tak šlo za zaslouženého dvoubrankového vedení domácího týmu.

Po přestávce hosté přece jen zvýšili své úsilí, začali hrát útočněji. K nějakému výraznému tlaku se však nedostali. A přestože diváci již další branku do závěrečného hvizdu neviděli, bylo se dále na co dívat. Akce se střídaly na obou stranách hřiště. Nejprve zahrozili hosté, ale střela zamířila jen do boční sítě.

V 50. minutě si parádně naskočil na Vachníkův centr Klemera, ale hlavičkoval pouze do gólmana, poté Kočí střílel z dobré pozice mimo tyče. Na druhé straně zmařil rychlý protiútok mosteckých hráčů perfektním vyběhnutím gólman Pelech. V 66. minutě pak pomohla chodovskému brankáři po dalekonosné střele Christofa tyč.

A znovu tu byl kontr Spartaku. V 75. zatáhl pěkně míč Kaňok, jeho centr našel Jozu, ale jeho hlavičku z hranice malého vápna vytáhl znovu gólman Mostu Hanus. Ještě povedenější zákrok předvedl krátce před koncem chodovský gólman Pelech, který vytáhl umístěnou střelu mířící pod břevno.

Spartak Chodov – FK Baník Most B 2:0 (2:0).
Branky: 9. Širochman, 39. Kočí. Rozhodčí: Burda – Kožár, Kubec. ŽK: 0:1. Diváci: 110.
Chodov: Pelech – Štěpán, Krupička, Širochman, Joza, Dušek, Klemera, Kaňok (83. Kolařík), Šteg, Kočí (78. Kastl), Vachník (73. Bečvář). Trenér: Schveiner.