V prvním poločase byli sice v utkání hraném pouze o „čest“ aktivnějším týmem, jediným výsledkem jejich převahy však byla dvakrát rozezvučená konstrukce domácí branky.

Ve druhém poločase poslal v 50. minutě po dlouhém nákopu domácí tým do vedení Lehovec. Juniorce se sice podařilo srovnat čtvrthodinu před koncem Bereczkým po akci s Bastlem, ale domácí kontrovali dvěma brankami v 80. a 82. minutě. Baníkovci ještě v 85. minutě znovu vykřesali jiskřičku naděje Plevou, který snížil na rozdíl jediné branky, ale po dalších dvou minutách a neproměněném brejku sokolovského mužstva pečetil domácí výhru svou druhou brankou v zápase českobrodský Sus.

SK Český Brod – FK Baník Sokolov B 4:2 (0:0).
Branky: 50. a 80. Lehovec, 82. a 87. Sus – 76. Bereczký, 85. Pleva. Rozhodčí: Blaschke. ŽK: 2:2. Diváci: 80.
Český Brod: Sova – P. Kopecký, Skramužský, Šimr, Paluka – Sus, Pařízek, Sobíšek, Kozák – Vobořil, Lehovec (85. Skála). Trenér: Karel Tošnar.
FK Baník Sokolov B: Dvořák – Nápravník, Hucl, Duben, Ferko – Bereczký, Puchmertl, Pleva, Bastl – Domin, Čertík (65. Kratochvíl). Trenér: Jiří Dreiseitl.