Jiskra Aš – Baník Královské Poříčí 1:3.
Baníkovci jeli po domácím debaklu s juniorkou do Aše vyhrát. To se jim podařilo. „S výsledkem jsem spokojen, s hrou již trochu méně,“ říká k zápasu trenér Baníku Milan Gabrle. Jeho tým se ujal vedení již ve 2. minutě zápasu. „Prvních patnáct minut jsme hráli dobře, kombinačně. Ve zbytku první půle nás potom domácí přehrávali dlouhými balony, nicméně jsme své vedení do přestávky udrželi,“ pokračuje Gabrle.

Ve druhém poločase hosté poslali do hry Rajchrta a soustředili se především na brejky. Stanovená taktika jim vyšla, do domácí sítě poslali další dva míče, navíc třikrát nastřelili tyčku. Domácí korigovali z trestného kopu až za stavu 0:3.
Sestava Kr. Poříčí: Dvořák – Gregor, Dufek, Gvizd, Neudert, Nicklas, Kratochvíl, Provazník, Šellong, Moravec, Správka. Připraveni: Valovič, Rajchrt, Buják, L. Dufek. Trenér: Gabrle, Buják.

Jiskra Hazlov – Sokol Citice 4:2.
Přes porážku sehráli fotbalisté Citic v Hazlově zcela vyrovanou partii. „Myslím, že to byl kvalitní zápas, který se vydařil i rozhodčím,“ potvrdil lodivod hostujícího týmu Ludvík Gergely, který upozorňoval své svěřence hlavně na rychlíka Komberce a standardky domácích. Přesto jeho svěřenci inkasovali právě ze standardní situace, když se v 10. minutě trefil zkušený Veleman.

Do konce první půle ale Citičtí srovnali stav, a rovněž ze standardní situace. Po Peřinově centru parádní trefou z první rozvlnil domácí síť Širochman.
Ve druhém poločase ale hosté tentokrát nepohlídali Komberce, který přesnou střelou k tyči vrátil Hazlovu vedení. Vzápětí si však zopakovali standardní situaci Peřina se Širochmanem, a bylo znovu srovnáno.

Hosté si poté vytvořili převahu a také příležitosti ke skórování, tu největší měli Peřina s Bufkou, kteří šli sami na stopera domácího týmu, ale druhý z jmenovaných napálil míč pouze mimo. Z protiútoku tak udeřili domácí, to se psala 80. minuta utkání, a znovu strhli výhru na svou stranu, 3:2.

„Sahali jsme po třech bodech. V závěru jsme hru otevřeli, hráli vabank, a domácí se v poslední minutě trefili počtvrté,“ uzavřel hodnocení kouč hostí Gergely.
Sestava Citic: Veverka – Kratochvíl, Ticháček, Širochman, Bardon, Stockner, Moule, Bufka, Burda, Dobřemysl, Peřina. Střídali: Sinkule, Büchner. Trenér: Gergely, Medřický.