SOBOTA v 17 hodin

Krajský přebor: Kr. Poříčí – Fr. Lázně (ve Svatavě, 10 hodin – Rousek, Hodač, Štěrba M., Bukovany – Hazlov (10.30 hodin – Janoušek, Fraško, Nehasil), Nové Sedlo – Citice (Nehasil, Fraško, Janoušek), Vintířov – Loko K. Vary (Hányš, Janeček, Novotný M.).

I.A třída: Lomnice – D. Rychnov (15 hodin – Vokoun, Balhar, Francúz).

I.B třída: Pernink - Březová (10.30 hodin – Novotný M., Janeček, Hotěk).

KP dorostu: Chodov – Nové Sedlo (10 hodin – Bubanec).

KS dorostu: Loket – Březová (10 hodin – Košina), Svatava – D. Rychnov (13 hodin – Sliacký), Habartov – Žlutice (15 hodin – Kobielský ml.).

KP žáků: Sokolov B – Ostrov (13 a 14.45 – Šmat).

KS žáků: H. Slavkov – Chyše (10 hodin – Barczi).

KP přípravek: Sokolov C – M. Lázně, Sokolov B (u sp. haly, 13 hodin – Košina)

Okresní přebor: Kraslice B – Oloví (CH), Krajková – Lomnice B (Stodola), Jindřichovice – N. Sedlo B (Magula), Svatava – Chlum (Šmat).

OP st. žáci: Habartov – Bukovany (10 hodin – Stodola), Nové Sedlo – Citice (14 hodin – Kapusta) Krajková – D. Rychnov (14.30 hodin – Stodola).

OP přípravek: Kynšperk – Lomnice, Vintířov (9 hodin – Šmat), D. Rychnov – Bukovany, Kr. Poříčí (10 hodin – Kapusta).

NEDĚLE v 17 hodin

Divize žáci: Sokolov – Praha Podolí (10 a 11.45 hodin – Pešek, Vokoun, Kobielský ml.).

Krajský přebor: Sokolov B – Chodov (Berka, Aubrecht, Pešek).

I. A třída: Habartov – St. Role B (14 hodin – Kroupa, Henych, Balhar).

I.B třída: Kr. Poříčí B – Kynšperk (15 hodin – Vejvoda, Buzna, Hyčka).

KP dorostu: H. Slavkov – Fr. Lázně (14 hodin – Rousek).

KS dorostu: Kr. Poříčí – Nová Role (10 hodin – Francúz).

KP žáků: Chodov – Sedlec (10 a 11.45 hodin – Krejčí).

KP přípravek: Sokolov – Ostrov, M. Lázně (u sp. haly, 13 hodin – Košina).

Okresní přebor: St. Sedlo – H. Slavkov B (15 hodin – Hányš), Chodov B – Kaceřov (15 hodin – Adamec), Březová B – Krásno (15 hodin – Šmat), D. Rychnov B – Šindelová (Stodola).

OP st. žáci: Lomnice – Rotava (10 hodin – Bubanec), Kr. Poříčí – Oloví (12.30 hodin –Adamec).

OP přípravek: Nové Sedlo – Kraslice, Svatava (14 hodin – Kapusta).