V prvním poločase měli převahu domácí fotbalisté. Hosté sice ukázali, že jsou silným týmem na míči, ale dobrou defenzivou je baníkovci prakticky nepustili do brankových příležitostí a s nedůraznými střelami z dálky si i na kluzkém trávníku poradil spolehlivě gólman Macháček. Naopak svěřenci Lubomíra Krupičky si vypracovali několik brankových příležitostí.

Ve 21. minutě vybojoval míč svým důrazem Mika a jeho následná pohotová střela skončila těsně nad břevnem hazlovské branky. Další šance přišla vzápětí, ale Bílek svým obloučkem z malého vápna poslal míč rovněž pouze nad branku Jiskry.

Ve 33. minutě se téměř dvě stovky diváků konečně dočkaly. Přímý kop vybojoval Bezděkovský. Po střele Fouska brankář Kindl neudržel míč a Bílek ho pohotově poslal do branky Hazlova, 1:0.

Potom se znovu ukázala tradiční „nefotbalová“ vložka. Po Mikově skluzu se s bolestivým výkřikem skácel k zemi hostující Blaha, ale po udělení žluté karty domácímu hráči rychle ožil a v klidu odběhl z místa činu.

Ve 40. minutě se ale hostům podařilo přece jen srovnat, když domácí nedůslednost před vlastní šestnáctkou potrestal umístěnou střelou Prokopec, 1:1. Poté sice znovu zahrozili domácí, ale střelu Kanise, kterého poslal do šance Bílek, gólman hostí vytěsnil na roh.

V úvodu druhého poločasu si hosté vytvořili tlak. Nejprve předvedl průnik po pravé straně rychlonohý Komberec, ale na jeho přízemní centr Prokopec na brankové čáře nedosáhl. Vzápětí se ocitl sám před Macháčkem Belovič, jeho střela do protipohybu jen těsně minula tyče. Poté se však hra opět srovnala.

Další ohrožení domácí branky přišlo až v 70. minutě. Hosté se po průniku Komberce a zákroku Miky dožadovali odpískání pokutového kopu, ale hlavní rozhodčí Janoušek nechal pokračovat ve hře.

Domácí se snažili přecházet stále do rychlých protiútoků. Bezděkovského hlavička těsně minula hazlovskou branku. Aktivita se Bukovanům přece jen nakonec vyplatila. V 83. minutě přiťukl Bezděkovský míč Krupičkovi, ten v tísni sám před vyběhnutým gólmanem tvrdě vystřelil, jeho pokus nakonec přece jen prošel přes brankáře Kindla a Tuček se ho svým skluzem snažil zastavit na brankové čáře již marně, 2:1.

V závěru hosté vyvinuli tlak. Prokopec křížnou střelou nastřelil v 87. minutě tyč domácí branky, vzápětí se ocitl u poskakujícího míče Veleman, ale z bezprostřední blízkosti také neuspěl.

Baník Bukovany – Jiskra Hazlov 2:1 (1:1).
Branky: 33. Bílek, 83. Krupička – 40. Prokopec.
Rozhodčí: Janoušek – Fraško, Nehasil. ŽK: 1:1. Diváci: 180.
Bukovany: Macháček – Mika, Fousek, Pařil, Krupička, Bezděkovský, Formánek (62. Svoboda), Ouředník (81. Kešner), Kanis, Bílek, Kavur. Trenér: Lubomír Krupička.