SOBOTA v 16.30 hodin

Krajský přebor: Kr. Poříčí - Toužim (ve Svatavě v 10 hodin – Krejčí, Adamec, Melničuk), Bukovany – Nové Sedlo (10.30 hodin – Šmat, Vokoun, Chrástecký), Vintířov – Drmoul (Janoušek, Tichota, Štěrba M.).

I.A třída: Lomnice – Rotava (15 hodin – Balhar, Vejvoda, Francúz), H. Slavkov – Dalovice (Kroupa, Krejčí, Barczi).

I.B třída: Březová – Kynšperk (10.30 hodin – Vejvoda, Bubanec, Kobielský ml.).

KP dorost: Chodov – Teplá (10 hodin – Fraško).

KS dorost: Loket – Nová Role (10 hodin – Košina), Svatava – Vojkovice (13.30 hodin – Stodola), Březová – Kynšperk (13.30 hodin – Kobielský ml.), Habartov – Citice (15 hodin – Martínek).

KP žáci: Sokolov B – Žlutice (13 a 14.45 hodin – Hotěk).

KP přípravek: Sokolov B – H. Slavkov, Sokolov (u sp. haly ve 13 hodin – Kapusta, Procházka), Chodov – Ostrov, K. Vary (14 hodin – Zázvorka, Horvát, KV).

Okresní přebor: Krajková – Šindelová (Magula), Svatava – Krásno (Stodola), Jindřichovice – Oloví (Eliáš).

OP st.žáci: Habartov – Citice (10 hodin – Kapusta), Krajková – Rotava (14 hodin – Magula), Kraslice – D. Rychnov (14 hodin – Peschel).

OP přípravek: D. Rychnov – Loket, Krajková (10 hodin – Horvát).

NEDĚLE v 16.30 hodin

Divize žáci: Sokolov – Teplice B (10 a 11.45 hodin – Melničuk, Šmat, Vaněček).

Krajský přebor: Sokolov B – Citice (Pešek, Krejčí, Aubrecht).

I. B třída: Kraslice – Božíčany (14 hodin – Chrástecký, Balhar, Chládek), Kr. Poříčí B – Sedlec (15 hodin – Šuma, Vejvoda, Hyčka).

KP dorost: H. Slavkov – Nové Sedlo (13.30 hodin – Buzna).

KS dorost: Kr. Poříčí – FC Cheb (10 hodin – Buzna).

KP žáci: Chodov – FC Cheb (10 a 11.45 hodin – Košina).

KP přípravek: Sokolov – K. Vary B, Mar. Lázně (u sp. haly ve 13 hodin – Francúz, Kobielský).

Okresní přebor: Chodov B – Březová B (15 hodin – Magula), St. Sedlo – Kaceřov (15 hodin – Šmat), Nové Sedlo B – Chlum (15 hodin – Melničuk), D. Rychnov B – Kraslice B (Stodola), H. Slavkov B – Lomnice B (Eliáš).

OP st.žáci: Lomnice – N. Sedlo (10 hodin – Stodola), Bukovany – Kynšperk (10 hodin – Kapusta).

OP přípravek: Kraslice – Vintířov, Kynšperk (10 hodin – Procházka).