PÁTEK v 16 hodin
OP ml. žáci: Lomnice – Vřesová, Bukovany (Procházka).

SOBOTA v 15.30 hodin

II. liga: Baník Sokolov – Varnsdorf (10.15 hodin).

Liga dorostu: Sokolov – Bohemians 1905 (13 a 15.15 hodin – Pešek, Bubanec, Kozák).

Krajský přebor: Citice – Fr. Lázně (Hányš, Kobielský, Krejčí), Vintířov – Union Cheb (Adamec, Janeček, Vaněček).

I. A třída: Rotava – H. Slavkov (Vasilko, Klinger, Bušek).

I. B třída: Kynšperk – D. Žandov ( 15 hodin – Chrástecký, Košina, Baťko), Loket – Březová (Vejvoda, Kobielský, Makeš).

KP dorost: Chodov – Union Cheb (10 hodin – Francúz).

KS dorost: Lomnice – Loket (10 hodin – Kozák), Kynšperk – Bečov (12 hodin – Košina).

KS žáci: H. Slavkov – Drmoul (10 hodin – Kroupa).

KP přípravek: Sokolov B – Chodov, Sokolov C (u sp. haly ve 13 hodin – Francúz, Kapusta), Chodov – Mar. Lázně, K. Vary (14 hodin – KV, KV), H. Slavkov – Ostrov, Mar. Lázně (14 hodin – Procházka, Horvát).

Okresní přebor: Šindelová – St. Sedlo (10.15 hodin – Magula), Kaceřov – Chlum (11 hodin – Adamec), Oloví – N. Sedlo B (Stodola), Kraslice B – Svatava (Eliáš).

OP st. žáci: Rotava – Bukovany (12.30 hodin – Magula), N. Sedlo – Nová Role (12.30 hodin – Stodola).

OP přípravek: Bukovany – Habartov, Krajková (10 hodin – Procházka), Kr. Poříčí – D. Rychnov, Loket (10 hodin – Horvát).

NEDĚLE v 15.30 hodin

Divize dorost: Sokolov B – Kladno B (10 a 12.15 hodin – Šmat, Barczi, Šuma).

I. A třída: Habartov – Nová Role (14 hodin – Fraško, Balhar, Hrnčál).

I. B třída: Kr. Poříčí B – Skalná (15 hodin – Barczi, Šuma, Tvrdík).

KP dorost: Nové Sedlo – Nejdek (10.30 hodin – Francúz).

KS dorost: Kr. Poříčí – V. Hleďsebe (10 hodin – Fraško).

KP žáci: Chodov – Union Cheb (10 a 11.45 hodin – Hányš).

KS žáci: Březová – V. Hleďsebe (10 hodin – Košina).

Okresní přebor: Lomnice B – D. Rychnov B (15 hodin – Stodola), Březová B – Jindřichovice (15 hodin – Eliáš), Chodov B – Krajková (15 hodin – Magula), Krásno – H. Slavkov B (Hányš).

OP st. žáci: Kynšperk – Lomnice (12 hodin – Procházka), Citice – D. Rychnov (12.00 hodin – Kapusta), Kr. Poříčí – Krajková (12.30 hodin – Horvát).

Okresní přebor přípravek: Nové Sedlo – Kraslice, Vintířov (14 hodin – Procházka).