Baníkovcům se v posledních zápasech příliš nedařilo střelecky, teď si ale konečně spravili chuť a slavili další vysoké vítězství. „Zaměřili jsme se na to v trénincích a já jsem rád, že se nám to podařilo přenést i do utkání,“ pokyvuje spokojeně trenér sokolovského B–týmu Jiří Dreiseitl.

Přes vysokou výhru ale nebyl domácí celek snadným soupeřem a i v tomto utkání potvrdil své kvality. „Hráči Drmoulu proti nám zatím hráli nejlépe ze všech našich soupeřů. Snažili se nás napadat, útočit, ale jejich snaha většinou končila v naší záložní formaci,“ potvrzuje dále Dreiseitl.

Hostům v Drmoulu pomohl také rychlý úvodní gól již ve 2. minutě zápasu. Do konce první půle pak baníkovci přidali ještě tři a vytvořili si tak bezpečný náskok. Po přestávce potom upravili až na konečných 7:0. „Utkání se poté dohrávalo již za deště, kvalita hřiště už nenahrávala technické hře. Hráči si se zápasem poradili dobře,“ ukončil ohlédnutí za zápasem kouč sokolovského týmu Jiří Dreiseitl.

Sokol Drmoul – FK Baník Sokolov B 0:7 (0:4).
Branky: Kouba 2, Pleva, Ferko, Jankovský, Domin, vlastní.
FK Baník Sokolov B: Makó – Burkyt, Oláh, Ferko, Šaloun – Bastl, Puchmertl (60. Pleva), Jankovský – Domin (75. Novotný), Bereczký (K), Kouba (60. Hudec). Trenér: Jiří Dreiseitl.